Bakıma Muhtaç Özürlü Aylığında Anne ve Babanın Sosyal Güvencesi Dikkate Alınmaz

1 Şubat 1991 doğumlu 18 yaşında özürlü oğlum var. % 80 (seksen) raporludur. Ben özürlü maaşı için mal müdürlüğüne gittim. Bana babanın SSK'lı ve emekli olduğu için baba bakmakla yükümlü olduğunu söylediler. Onun için özürlü maaşı alamayacağı mı belirttiler. Anne bakım ücreti de almaktayım. Ne yapmam gerekir.
2022 sayılı Kanun kapsamında, 18 yaşını tamamlamış başkasının
yardımı olmaksızın hayatını devam ettiremeyecek şekilde özürlü yani vücut fonksiyon kaybı oranı %70 ve üzerinde olan vatandaşlarımıza bakıma muhtaç özürlü aylığı verilirken kendisine bakmakla yükümlü olan anne ve babasının sosyal güvenlik kapsamında olmasından öte, gelirinden özürlü yakınına ayırabileceği rakam dikkate alınmaktadır. Özürlüye bakmakla yükümlü olan kişinin, gelirinden temel giderler düşüldükten sonra, aylık kira, aylık iaşe, çocuklarının eğitim gibi giderleri düşüldükten sonra özürlüye ayırabileceği miktar muhtaçlık sınırının altında ise 2022 sayılı Kanun’un Ek 1. Maddesinin (a) fıkrası gereğince özürlüye 259,23 TL bakıma muhtaç özürlü aylığı verilir. Mal Müdürlüğü’ne yapmış olduğunuz başvurunuzu, 2022 Sayılı Kanun’a Göre Aylık Başvuru Formlarından II. Nolu formla yaparak, formdaki aylık talep dilekçesini, mal bildirim belgesini eksiksiz doldurup, yine aynı formdaki ikametgah ilmühaberini muhtarınıza doldurtturup onaylatarak mal müdürlüğe teslim ediniz. Kabul etmemeleri durumunda, başvurunuzu Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü Tuna Caddesi No: 7 Kızılay/ANKARA adresine iadeli taahhütlü veya APS posta yoluyla yapınız.

227 yorum:

 1. merhabalar 4 ekım 1991 doğumlu %90 özür raporlu oğlum var.2 yıl önce babasını trafık kazasında kaybetti ve şu anda babadan kalan emekli maaşını oğlum kızım ve ben paylaşıyoruz.cocuklarıma düşen pay aylık 241 tl bana da 410 cıvarı.anne yardımından yararlanamadım kızımın başka bir yerde çalışmasından dolayı lakın reşit olduğu için daima bizimle kalmıyor.acaba bu durumda mal müdürlüğünden faydalana bilirmıyım .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba benim adım Michel Tino, burada hepimizin kötü niyetli bir sürü varlığın paranızı almaya çalıştığımız ve bize ne istediğimizi vermediğini bilmesini isterim, birkaç ay önce maddi olarak gergin kaldım, ailemi kaybettim 4 Yıllar önce ve bundan sonra eğitimim, faturalarım ve bazı başka şeyler nedeniyle umutsuzca bir krediye ihtiyacım vardı, arkadaşımdan biri beni borç olarak Bay Joseph Tyler'a yöneltene kadar neredeyse eğitimimi bıraktım. Beş günde 85,000 dolar. Yani benim gibi orada olanlar için, eğer her türlü krediye ihtiyacınız varsa şimdi şu adresten onunla iletişime geçin: jasminnoorloancompany@gmail.com, hepsini cehennemden dolayı elden geçirdiğimden dolayı söylüyorum. Eski sahte borç verenim ve siz ne biliyorsunuz ...... Şapkalarımın o sahte çevrimiçi borç verenlerin elinde geçtiğim cehennemi geçmesini istemiyorum. Lütfen bir kez kredi verdiğinizde Bayan Ramond Scott'tan da yardım edin, başkalarına da bildirin arkadaşlarınızın yakınlarına. Bayan jasmin noor, Tanrının Korkan ve saygın bir adamıdır ve aynı zamanda tüm ilişkilerimin bana yardım edememesi üzerine Tanrı'nın bana gönderdiği bir nimettir. Tanrı onu kutsamaya devam edebilir. Bugün onunla iletişime geçin ve maddi özgürlüğünüz olsun.

   Sil
  2. Merhaba Bay / Bayan, Kredi dosyalarının reddedilmesi yoluyla bankaların mali açıdan zorluklarla başa çıkabilmek için başkaları için nakit kredilere ihtiyacınız var mı? İhtiyacınız olan miktarda bir kredi verebilen bireysel bir finansal uzmanım. Hayatı kolaylaştıran durum. Size yardımcı olabileceğim alanlar: EMAIL susanjamesloanfirml07gmail.com veya susanjamesloanfiml07@outlook.com veya Web sitesi: https: /susanjamesloanfirm.wixsite.com kredi görevlisi * Finansal * Konut Kredisi * Yatırım Kredileri * Borç konsolidasyonu * Akreditif * İkinci İpotek * Kredinin edinilmesi * Kişisel Krediler, Sıkışmış, kısıtlanmış bankanız ve bankalardan yararlanamıyorsunuz veya daha iyi bir projeniz var ve bir krediye ihtiyacınız var, finansman kötüye ya da faturaları ödemek için paraya ihtiyacınız var, para yatırmak için Işte. Bu nedenle, borç para almalısın, durumumu çok olumlu bulmam için bana ulaşmaktan çekinmeyin. Mali sorunlarınızı çözüyorum.

   Sil
  3. Bunu okuyan herkes için güzel günler,

   Benim adım Bay Bilal Berber. Bana bir kredi almam için yardımcı olan Bayan SUSAN JAMES'e teşekkür etmek istiyorum. Geçtiğimiz iki ay boyunca borçlarımı çözmek için bir kredi arıyordum, herkes kandırdım ve para toplamaya başladı. Sonunda Bayan SUSAN JAMES ile görüştüğümde bana 45.000 dolarlık bir kredi verebildi. Ayrıca sana da yardım edebilir. Ayrıca bazı diğer meslektaşlarımıza da yardım etmiştir. Herhangi bir maddi yardıma ihtiyacınız varsa, e-posta yoluyla firmasıyla iletişime geçin: susanjamesloanfirml07@gmail.com veya susanjamesloanfirml07@outlook.com veya Whats-app Numarası: +14848318427 veya Web Sitesi: https://susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer I o size yardımcı olabileceğine inanıyorum. Bana yardım ettiği gibi yardım almak için onunla iletişime geçin. Şefkatinizi bana doğru yayarak bunu yapacağımı bilmiyor ama bunu hepinizle paylaşmamın yanısıra dolandırıcılardan kurtulmam gerektiğini düşünüyorum, lütfen taklitçilere dikkat edin ve doğru kredi şirketiyle iletişime geçin. okunaklı ve dürüst bir kredi vermeyi isteyenlere teşvik sözleri vardır.

   Sil
  4. Benim adım Kattie Javier, 34 yaşındayım, hepinizi nihayet bana Mrs SUSAN JAMES adında gerçekten ve hakiki bir kredi veren {susanjamesloanfirml07@gmail.com} 'e yönlendiren efendiden haberi paylaşmak istiyorum. diğer sahte kredi verenler tarafından aldatılmıştım, umutsuz davrandım ve geldiğinde kiminle güveneceğimi bilmiyordum ve yüzüme büyük bir sürpriz yaparak büyük bir gülümsemeyle koydum. Herkesin de bir aldatmaca kurbanı olması, daha fazla rahatsın etmene gerek yok çünkü sana iyi haber getiren ve güvenebileceğiniz tek borç vereniyim, şimdi şu adresten onunla iletişime geçin: susanjamesloanfirml007@outlook.com veya Websitesi: https: // susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer. Bana bir kez daha 42.000.00 USD kredi veren Bayan SUSAN JAMES sayesinde.

   Sil
 2. yukardakı yazının sahibi olarak 4 ekım 1991 doğumlu.....yazıma şunu eklemeyi ınutmuşum:( aldımız dul ve yetım maaşın için den de sabıt olarak ev kırası ödüyoruz 500tl, bu durm etken olabilir mı yardım parasını almamıza? ilginize tşk edr saygılarımı sunarım....

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar,

  Mal müdürlüğünden özürlü çocuğunuz için aylık talebinde bulunmanız için öncelikle oğlunuzun sosyal güvenlik kapsamında gelir ve aylık almıyor olması gerekir. Ancak, Mal müdürlüklerine başvurularak alınan 2022 sayılı kanun kapsamında, sosyal güvenlik kurumlarından yetim aylığı alıpta, 2022 sayılı kanun kapsamında hak edeceği aylıktan düşük aylık alanlara Sosyal Güvenlik Kurumuna başvurmaları durumunda aradaki fark aylıklarına ilave edilmektedir. Şöyle ki, oğlunuz yetim aylığı almıyor ve 18 yaşını doldurmuş olsa idi %90 özür oranı ile 2022 sayılı kanun kapsamında 260 TL bakıma muhtaç özürlü aylığı verilecekti. Ancak yetim aylığı 241 TL olarak verilmekte, bu durumda Sosyal Güvenlik Kurumuna başvurmanız durumunda aldığı yetim aylığı 260 TL'ye çıkartılacaktır.
  İkinci olarak, aile olarak aylık tüm gelirlerinizin toplamı ailede yaşayan birey sayısına bölünmesi durumunda kişi başına düşen rakam 318 TL'nin altında kalması ve Oğlunuzun da "AĞIR ÖZÜRLÜ" raporu ile oturduğunuz yerdeki Sosyal hizmetler müdürlüğüne, yoksa kaymakamlığa başvurmanız 2828 sayılı Kanun kapsamında evde bakım aylığı alabilirsiniz.

  Eğer eve giren aylık gelir sadece babadan bağlanan ölüm aylığı ise bundan başka geliriniz de yok ise, oğlunuz da bakıma muhtaç derecede özürlü Evde Bakım aylığı almanız için şartlarınız tutmaktadır... Oturduğunuz yerde, Sosyal Hizmetler Müdürlüğü veya İl müdürlüğü varsa oğlunuz için bakıma muhtaç özürlü bakıcı aylığı için başvurabilirsiniz... Sosyal Hizmetler Müdürlüğü yok ise, Kaymakamlığa başvurabilirsiniz.. Başvurunuzu, 2828 Sayılı Sosyal Hizmetler çocuk Esirgeme Kurumu Kanunu'na göre Bakıma Muhtaç Özürlü Evde bakım aylığı alarak yapacaksınız...

  YanıtlaSil
 4. slm bnim şuan %50 sakatlık derecem var hiçbir sosyal güvencemiz yok babamı kaybettim annem sağ yaşı 55 anneminde hiçbir sosyal güvencesi yok hiçbir kurumdan yardım alamıyoruz bnimde işim yok evimiz kira eşimin imkanlarıyla geçimimizi sağlıyorduk eşim bni terk etti ve annemle kalıyorum yardım için nereye başvurmamız gerekmektedir ve anneme bakım ücreti alabilirmiyim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

  YanıtlaSil
 5. Sayın Mustafa Bey,

  Öncelikle sorunuzu geç farkettiğimi için çok özür dilerim, gözümden kaçmış...

  Sorunuza gelince, %50 özür oranıyla, 2022 Sayılı Kanun kapsamında özürlü aylığı için Kaymakamlığa başvurabilirsiniz. Bunun için, özür oranınızı gösterir ve açıklamasında 2022 sayılı kanundan yararlanabilir açıklaması olan hastaneden alacağınız özürlü sağlık kurulu raporu ile başvurabilirsiniz...
  Annenize bakım ücreti alabilmeniz için annenizin "Ağır Özürlü" ve başkasının bakımı olmadan hayatını sürdüremeyecek derecede özürlü olması gerekir.
  Siz sakatlık derecenizle, herhangi bir geliriniz de yok ise rahatlıkla özürlü aylığı alabilirsiniz..

  YanıtlaSil
 6. Eşim %85 özürlü ve son 4 aydır özürlü maaşı bağlanmıştı ve kendimde bakım maaşı iki aydır almaya başlamıştım ancak toplu para şeklinde hiç bir şey ödenmedi.Ayrıca 22 yıldır da kendisine baktım çalışmadan. Eşim geçen hafta vefat etti. Bu durumda bana verilecek herhangi bir ödeme olacak mı? Ve toplu olarak ödenmesi gerekn bakım maaşı bana ödenecek mi?

  YanıtlaSil
 7. Sayın Sedat Uygun,

  Öncelikle başınız sağolsun...
  Özürlü aylığı, özürlüye bağlanan bir aylık olduğu için ne veraseten ne de hak sahiplerine kalması gibi bir durum söz konusu değildir. Bakım aylığını, eşinize bakmanızdan dolayı, bakım hizmeti karşılığında almış iseniz, bakımın gerçekleştiği ay içinde bakım aylığı tarafınıza ödenir. Bakıma Muhtaç Özürlüler yönetmeliği 14. mad. göre. Eğer geriye dönük ödenmemiş bakım aylığı var ise, Sosyal Hizmetler Genel Müdürlüğü'ne şikayet içeren bir yazılı dilekçe ile başvurun...

  YanıtlaSil
 8. merhaba ben 59 yaşındayım ve demans hastası bir görümcem var ona bakıyorum . acaba bende görümcem için aylık talebinde bulunup maaş alabirimiyim,teşekkürler.

  YanıtlaSil
 9. ben ssk emeklisiyim 1480 tl maaş alıyorum eşimin bir ayağı dizaltı protez ve bir koluda özürlü aynı zamanda bende özürlü birisiyim eşim için özürlü bakma parası alabilirmiyim

  YanıtlaSil
 10. buayın bakım paraları yattımı acaba

  YanıtlaSil
 11. selfinaz demirtaş2 Kasım 2009 13:19

  ben selfinaz demirtaş 3 aydan 3 aya özürlü maaşı alıyorum ,psikoloik rahatsızlığım dan ötürü eşim den ayrıldım .dul annemin yanında kalıyorum,babamın hiç bir sosyal güvencesi yoktu 100 de 45 sağlık kurulu raporum var devanlı ilaç kullanıyorum,annem bana bakıyor evde bakım özürlü maaşı banada bağlanabilir mi cevabınızı bekliyorum .ilginize teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 12. 23 yasında %90 engelli bir kardesim var. bir yakınımız sigortasını yatırdıgı icin özürlü maası alamıyor. ben ona bakmakla yükümlü olarak ona baktıgıma dair bir maas alabilirmiyim? boyle bir yasal hakkım var mı?

  YanıtlaSil
 13. Merhabalar
  Size daha önceden de yazmıştım ve verdiğiniz cevaplardan dolayı çok teşekkür ederim , 4 ekim 1991 doğulu ve %90 özürlü bir oğlum var 2007 yılında Babasını bir trafık kazsında kaybetti, emeklı sandığı mensubu olduğu için yetım maaşı bağlandı ,lakin ekim ayında 18 doldurduğu için maaşı kesildi.Bulunduğun illin Mal müdürlüğne gittim ama kimse yardıcı olmadı ziraa kanunları bile bilmiyorlar bugün git yarın gel hesabı 3 ay gecti ama herhangi bir ilerleme olmadı.Kanunen vasilik için adlıyeye gittim ve aralığın 16da mahkemeye cıkacağım oğlumun vasisi oldumu kanıtlamak için . Şimdi size sorum şu olacaktı: ne yapmam lazım nereden müracaat etmem lazım ,yeniden yetim maaşını alabilmemiz için.Dha önceden E.sandığından bir mektup almıştık, Bulunduğmuz ilçenın yetkili merciğinden muhtaclık ve mağduriyet belgesi,sağlık kurul raporu eşliğinde yeniden Esandığına müracat edin diye ama M.müdürlüğünden bu belgeyi alamadım,ziraa bilmiyorlarmış neyin nsaıl olacağını. Şimdien teşekkür ediyorum ve kolaylıklar diliyorum . Saygılarımla

  YanıtlaSil
 14. 11 yaşında %100 raporlu oğlum var. Bende ve eşimde bel fıtığı vardır. Çocuğumuzu teyzesine verirsek teyzesi bakıcı aylığı alabilir mi?

  YanıtlaSil
 15. ben basit usulde çalışan 7 nufuslu bir alile babasıyım benim %90 ağır özürlü 4 yaşında bir çocuğum var evde bakım yardımı alıyorum yanlız sakatlık maşı alamıyorum mal müdürlüğüne gittim bağkurlu olduğum için çocuğumu 18 yaşına kadar bakmakla yükümlüsün dediler ben diğer esnaflar gibi vergimi zamanında ödüyorum benim ne yapmam gerekir mustafa araklı Trabzon

  YanıtlaSil
 16. MERHABALAR EMEKLİ SANDIĞI ÇALIŞANI 2022 SAYILI KANUNA GÖRE %75 ÖZÜRLÜ MAAŞI ALAN ANNESİNE TEDAVİ AÇISINDAN BAKABİLİRMİ, BAKARSA MAAŞI KESİLİRMİ (ÖZÜRLÜNÜN YEŞİL KARTI YOK)

  YanıtlaSil
 17. selam %30özürlü kadeşim sağlıl güvencesi yok çalışamıyor babam sigortalı onun karnesinden yararlanabilimi babam ölünce aylık bağlanırmı kardeşime ilginizden dolayı teşekkürler

  YanıtlaSil
 18. 80 yaşındaki babama evde bakmaktayım.babam yatalak değil ama bakıma muhtaç.babam bağkurdan emekli benim hiçbir güvencem yok eşim asgari ücretle çalışmakta.üniversitede okuyan çocuklarım var.evde bakım ücreti alabilirmiyim.kendi sigortamı ödersem ikinci ücretide alabilirmiyim

  YanıtlaSil
 19. 1997 doğumlu kızım var. epilepsi nöbeti devam ediyor. bütün ihtiyaçlarını biz karşılıyoruz.yemek,abdest,giyim v.b.kapıyı devamlı kapalı tutmak zorunda kalıyoruz,çünki zeka sıfır. fakat ünüversite%84 özür verdi.Hastaneye veya sıkıldığında dolaşmaya çıkarmak için araç ihtiyacamız var ama araç olmadığı için devamlı evde kapalı kalıyor.Özürlüler için araç alımlarındaki kolaylıktan faydalanabilrmiyiz.

  YanıtlaSil
 20. merhaba 1979 dogumlu beyin felci kardeşim var %75 agır özürü var özürlü maaşına başvurduk babamın işi var diye olmaz dediler evde bakıma başvuralım dedik onada babamın maaşı kişi başına 318 den fazla diye olmadı çevreme bakıyorum çogu insan aylıgıda bakım ücretinide alıyolar bize nasıl alamazsınız diyolar üstelik onlar bizim hasta gibi bile deyiller bu neye göre degişiyor lütfen aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 21. merhaba,

  kayınvelidem geçirdiği beyin kanamasına bağlı kısmi felç nedeni ile kendi işini yapamayacak derecede bakıma muhtaçtır.eşi emeklidir.
  3 oğluda sigortalı olarak çalışmaktadır.
  ancak bende 30 yaşındayım ve çalışmak ve evimin geçimine destek olmak zorundayım.
  ancak kayınvalideme bakmak zorunda olduğumdan çalışamamaktayım.
  bu durumda bir aylık bağlanabilirmi?

  bağlanabilirse nereye ne şekilde başvuru yapmalıyım.

  Saygılarımla,

  Leyla TURAN

  YanıtlaSil
 22. merhabalar.dayım için özürlülük raparu almak üzere tıp fakültesi baçvuruda bulunduk.yüzde 84 falan aldık.ama üzerinde dükkan gözüktüğünden dolayı bizden tekrar rapor talepınde bulundular.hastama tekrar rapor alabılmek bızım için zor bi iş.nasıl bi yol izleyebılırız.tesekkurler

  YanıtlaSil
 23. MERHABA BEN ANNE VE BABAMLA BİRLİKTE OTURUYORUM VE ŞU AN MAAŞIM YOK ÇALIŞMIYORUM.ANNE VE BABAM 65 YAŞ ÜSTÜ.BABAM MEMUR EMEKLİSİ ANCAK ALDIĞIMIZ MAAŞ GEÇİNMEMİZİ SAĞLAMIYOR.BU DURUMDA EVDE BAKIM İÇİN MAAŞ ALABİLİR MİYİM.

  YanıtlaSil
 24. HAYIRLI GÜNLER DİLERİM...
  Ben 2022 kapsamında aylık almakta iken bağkur kaydım olduğu gerekçesi ile maaşım kesildi ve bana 5750 TL yersiz ödeme diye ceza geldi oysa ben bağkura 1 gün dahi prim ödemedim ve aylık almadım tek kuruş ödemeden 90 gün ihlali diye ceza kesilmiş kanunda herhangi bir sosyal güvenlik kurumunda kaydı olanlar demiyor buradan maaş alanlar veya 90 gün prim ödeyenlerin aylıkları kesilir ve cezai işlem yapılır diyor ben bu konuda ne yapabilirim beni aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim
  FATİH ÖZER İSTANBUL

  YanıtlaSil
 25. MERHABA BENİM ½99 AĞIR ÖZÜRLÜ 12YASINDA OĞLUM VAR VE BAKIM PARASI ALIYORUM TEDAVİ MASRAFLARINDAN DOLAYI BİRAZ BORÇLANDIK BANA BAĞLANAN BAKIM AYLIĞIYLA İHTİYAÇ KREDISİNE BAŞ VURABİLİRMİYİM TEŞEKKÜRLER.

  YanıtlaSil
 26. slm annem %40 özürlü raporu var epilepsi hastası özürlü maaşı alıyor babam bakıcı maaşına baş vurmak istiyor verirlermi yüzde 40 yeterlimi nöbet anlarında birinin yanında olması gerekiyor olmadık yerlerde nöbet geçire biliyor evde 4 aylık ve 10 yaşında kardeşim var onların ihtiyaçlarını tam karşılayamıyor özellikle 4 aylık olanın babamın işi olmadığından şehirdışında inşaatlarda çalışıyor yanında olamıyor aylarca evlenmeden önce ben bakıyordum ben antalyadayım annem k. maraş ta gidipgelemiyorum sürekli anneme komşular yardımcı oluyor bazen nereye kadar ünüversitede kardeşim okuyor para gerekli babam annemi burakıp gidemiyorda bebek küçük oldugundan yani zor durum dayız ne yapmamız gerekli tekrar rapor çıkarmak lazımmı şim diden teşekkürler en kısa zaman da mesajınızı bekliyorum adım zeliha

  YanıtlaSil
 27. Methaba,
  öncelikle özürlü ailelerine yaptığınız bu ücretsiz danışmanlık hizmetinden dolayı teşekkür ederim. Oğlum hem zeka özürlü hem spastik hem bedensel özürlü anlayacağınız %90 üzerinde özürlü. Ben bir öğretmenim Bu çocuğumun yanında diğer çocuğum ve eşimle birlikte dört kişiyiz. 2022 de belirtilen parasal ölçütlere aldığım ders ücretinden dolayı şartlarım uymuyor. Yani her türlü gelirlerimin toplamı aldığım ders ücretinden dolayı asgari ücretin 3/2 sini geçiyor. Bu durumda ben değil de eşim bakıcı maaşı alabilir mi? ya da ben ders ücretinden vazgeçersem bakıcı maaşı alabilir miyim? Şimdiden size teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 28. benim 18 yaşından kücük kızım var özürlü ve özürlü aylığı alıyorum şimdi bir kücük işyeri actım aldığm maaş kesilirmi teşekrler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar,

   muhtaç aylığı alıyorsanız, kesilir. Ancak bakıma muhtaç özürlü evde bakım aylığı alıyorsanız, ailenin gelir durumuna bakılır. Ailedeki tüm gelir aile fertlerine bölünerek, asgari ücretin 2/3 ünden az olması durumunda özürlü evde bakım aylığı verilir. Fazla olması halinde ise verilmez...

   Sil
 29. slm annem babamın bagkur maaşını alıyor dul kendisinin 2022 den faydalanması için raporu var bu maaş alabilirmi bagkuru oldugu için saygılarımla

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar,

   2022 sayılı kanun kapsamında muhtaç aylığı alacak kişinin herhangi bir şekilde sosyal güvenlik kurumlarından gelir ve aylık almaması gerekir... Anneniz dul aylığı alıyorsa, muhtaçlık aylığı alamaz...

   Sil
 30. annem 3 aya bir özürlü maaşı alıyor babam bağkura olan prim borcunu ödeyerek bağkurdan emekli oldu ama annem sağlık güvencesi olarak babamın bağkurundan değil genel sağlık sigortasından yararlanmaya devam ediyor bu durumda babam bağkur emeklisi olduğu için annem özürlü maaşını iptal ettirmek zorundamı

  YanıtlaSil
 31. merhaba anneye oglu bakabilirmi yani kısaca bakım aylıgını oglu alabilirmi

  YanıtlaSil
 32. selam ben 100/42 orta pedi engelıyım ve 3 aylık özurlu maışı alıyordum ve evliyim dört nufusa bağıyorum tabimumaış yetmedığı için çare aradım ve kuçuk ev aletlerı tamıtrı yapmak için kuçuk bi işyerı açtım benım haberım olmadan bağkur kadım yapılmış ve bi lira bağkur ödemış deyılım ve ödıyememde elektıronık sorgulamada bağkur kaydım nedenıyle maışım kesılmış ve itraz etım bimere bu itrazım uzere vergi dayresınde gelırım ve bana gelır testi yapıldı ve gelırım g.0 çıktı bu konuda mahkemeye versem maışımı gerı alırmıyım

  YanıtlaSil
 33. merhaba 36 yaşındayımomurilik hastasıyım yüzde doksan özürlü raporum var evliyim çocugum yok eşim asgari ücretle çalışıyor ayrıca evde bakım parası alıyor benim malulen emekli olabilmem için eksik olan bir yılımı ödüyor emekli olunca evde bakım maaşımız kesilirmi 450tl kira ödüyoruz başka hicbir gelirimiz
  yok teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 34. merhaba annem 37 yaşındaki engelli kardeşim için bakım parası alıyor babam ssk emeklisi idi vefat etti. annem şimdi babamdanda maaş alacak, kardeşime 2022 maaşida yeni bağlandı,oturdukları oturdukları ev kira bakım parası ve 2022 maaşı kesilirmi annemin ikametini ayırmamız gerekiyormu veya ne yapmamız gerekiyor

  YanıtlaSil
 35. i Sayin Igein, Aiicco sigorta kredi kredi sirketi temsilcisi, is için kisisel bir kredi ihtiyacim var ki? Bu e-

  posta bize ilgileniyorsaniz eger biz,% 3 faiz oraniyla kredi vermek: Eger kredi transferi belge derhal ok ile devam

  etmek ( igein_h_yizevbekhai@admin.in.th )

  YanıtlaSil
 36. Merhaba benim %95 engelli bi teyzem var ve Dedemden Bağkur maaşı alıyor sakat maaşı bağlanabilir mi yardimci olursaniz memnun olurum

  YanıtlaSil
 37. Babam emekli ssk fakat benim % 40 RAPORUM VAR MAAS BAGLARLAR MI

  YanıtlaSil
 38. merhaba.21 yaşında bakım aylığı bağlanmış kızım var.yaklaşık 8 yıldır bakım paeası alıyorum.emekli olmak üzereyim..emekli olunca bakım parası kesilecekmi acabs ?

  YanıtlaSil
 39. Kisisel is baslatmak için bir kredi gerekiyor ?.faturanizi ödemek için bir kredi gerekiyor mu? Simdi kredi.teklif@gmail.com bize hemen kredi transferi ile devam etkinlestirmek için: Eger ilgileniyorsaniz lütfen bu e-postayi basvurun. Ayrica bu e-postaya burada bize ulasabilirsiniz(finance_institute2015@outlook.com) Eger ilgileniyorsaniz dolgu ve bu bilgileri dönerseniz biz,% 2 faizle kredi veriyor

  (1) Tam adi: ....................
  (2) Kredi Tutari: ...............
  (3) Kredi Süre: ..............
  Dogum (4) Tarih: .................
  (5) Cinsiyet: .........................
  (6) Medeni Hali: ...............
  (7) Ülke:
  (8) Devlet: .....................
  (9) Ev adresi: .........
  (10) Ofis adresi: .........
  Kredinin (11) Amaç:
  (12) E-posta adresi:
  (13) Telefon numarasi: ...........
  (14) Faks numarasi: .............

  Web Luis

  YanıtlaSil
 40. Eğer iş kurmak için bir acil kredi ihtiyacınız, ya da size borcunu ödemek için bir kredi mi istiyorsunuz, Refinance için bir kredi gerekiyor mu? Eğer bir araba ya da bir ev satın almak için kredi gerekiyor mu? evet artık endişe ederse, Kredi kontrolü olmadan uygun bir faiz oranıyla kredi her türlü teklif !!! E-posta yoluyla bugün bize ulaşın. (Co.operateloanservice@gmail.com) (+ 1-617-934-1393) Mesajlar Sadece
  Hepimiz bir amaç için krediler sunuyoruz. Bugün uygulayın ve 3 iş günü içinde finanse olsun.
  - Kredinin minimum tutarı: € 2,000.00
  - Kredinin azami tutarı: € 100.000.000,00
  - Faiz oranı: yılda% 3
  Daha fazla bilgi için e-posta yoluyla bize ulaşın (co.operateloanservice@gmail.com) (+ 1-617-934-1393)

  YanıtlaSil
 41. BİR İŞ ADAMI / KADIN, BİR ÖRGÜT BİR İŞÇİ, serbest meslek? Eğer öyleyse, bize bugün, stres olmadan bir iş için kişisel kredi gerektirir, biz% 5 düşük faiz oranıyla kredi sunuyoruz, başlatmak ve müşterilerimizin bir yüz, memnuniyeti gülümseme, mutluluk yıl sona erebilir bizim gücümüzdür. Eğer ilgileniyorsanız, aşağıda bir kredi başvuru formu doldurun:
  Borçlu Bilgi:

  Ad Soyad: _______________
  Ülke: __________________
  Cinsiyet: ______________________
  Yaş: ______________________
  Kredi Miktarı Gerekli: _______
  Kredi süresi: ____________
  Kredinin amacı: _____________
  Cep telefonu numarası: ________

  Daha fazla bilgi e-posta yoluyla bize şimdi lütfen, lydiaclintonloanfirm@gmail.com, bu onu özledim yapılan sizin için bir fırsat vardır.

  YanıtlaSil
 42. Iyi günler !!!

  Eğer mali yardıma ihtiyacınız mı? Kredilerin her türlü için hemen başvurun
  ve acilen para almak!

  $ 5,000.00 dolar $ 5,000,000.00 değişen * Randevular kredi miktarı
  * Faiz oranı 3% olan
  * Geri ödeme 1 ile 20 yıl arasında seçim.
  * Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
  * Şartlar ve kredi esneklik şartları. Tüm bu planlar ve daha e-posta
  yoluyla şimdi lütfen bize ulaşın: creditsolutioncompany@gmail.com

  içtenlikle
  yönetim

  YanıtlaSil
 43. Merhaba, ben Bay parker Robert, kredi veren özel bir kredi borç veren. acilen borç ödemek veya işinizi geliştirmek için bir kredi ihtiyacı bir kredi gerekiyor mu? Sen Bankalar ve diğer mali kuruluşlar tarafından reddedilmiştir? Bir konsolidasyon kredi veya ipotek gerekiyor? Daha fazla bilgi için arayan tüm mali sıkıntılara geçmişte yapmak için buradayız çünkü. Biz kötü bir kredi var ya da para ihtiyacı% 2 oranında iş yatırım için, faturaları ödemek için mali yardım ihtiyacı olan bireyler, para kazandırıyor. Ben güvenilir yardım ve alıcı sağlamak ve kredi sunmak için istekli olacağını sizi bilgilendirmek için bu orta kullanmak istiyorum. parkerrobertloanfirm@gmail.com: Yani e-posta ile bize bugün

  YanıtlaSil
 44. merhabalar annemin %88 özürlü raporu var kardeşimle yaşıyo evleri kira annem yeşilkartlı kardeşim sigortalı işe girdi anneminin yeşilkartı iptal edilip özürlü maaşı kesilir mi

  YanıtlaSil
 45. merhabalar annemin %88 özürlü raporu var kardeşimle yaşıyo evleri kira annem yeşilkartlı kardeşim sigortalı işe girdi anneminin yeşilkartı iptal edilip özürlü maaşı kesilir mi

  YanıtlaSil
 46. merhabalar annemin %88 özürlü raporu var kardeşimle yaşıyo evleri kira annem yeşilkartlı kardeşim sigortalı işe girdi anneminin yeşilkartı iptal edilip özürlü maaşı kesilir mi

  YanıtlaSil
 47. merhabalar annemin %88 özürlü raporu var kardeşimle yaşıyo evleri kira annem yeşilkartlı kardeşim sigortalı işe girdi anneminin yeşilkartı iptal edilip özürlü maaşı kesilir mi

  YanıtlaSil
 48. Proje, yatırım, kişisel krediler, işletme kredileri, konut kredileri, öğrenci kredileri, konsolidasyon kredileri ve çeşitli projeler için kredilere ihtiyacınız var mı? Küçük, orta veya büyük ölçekli bir iş kurmak için kredi almaya ihtiyacınız var mı? Bir ev veya araba kredisi oluşturmak için kredi almaya ihtiyacınız var mı? İşe alım ekipmanı alımı için kredi almaya ihtiyacınız var mı? Günlük kredinin yatırımı tüm sorunlarınıza cevap,% 3'lük faiz oranıyla kredi veriyoruz ve işlemlerimiz hızlı, güvenli ve kullanışlı ve firmamızdan bir kredi almak isteyenler için% 100 garantili. Hemen bize ulaşın. Posta yoluyla: naomiloancompany@gmail.com.

  YanıtlaSil
 49. Bir iş adamı veya bir kadın? Kendi iş başlatmak için paraya ihtiyacım var? Kredi borcunu veya faturalarınızı ödemek ya da güzel bir iş başlatmak için ihtiyacın var? Projeniz için paraya ihtiyacın var? Teminatlı krediler herhangi bir miktarda ve her yerde dünya (bireyler, işletmeler, gayrimenkul ve tüzel kişiler) sunduğumuz oranımız % 2. Uygulama için Finance.4all@aol.com e-posta yoluyla bize ulaşın ve kredi fonları bugün alın.
  Sağ ol,
  John Dyke

  YanıtlaSil
 50. Merhaba!

  Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Parayı takip edin ve hemen her türlü krediyi elde edin!

  $1.000 - $10.000.000.00
  * Amaç *% 3 faiz oranı
  * Seçim 1-20 yıl arasında öderler.
  * Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
  * Kredinin esnekliği.

  Yardım için lütfen bizimle iletişime geçin. E-posta: creditsolutioncompany@gmail.com

  İçtenlikle
  Yönetim

  YanıtlaSil
 51. Eşimden ayrı yaşıyorum babamdan bağkur maaşı alıyorum kendim %52 özürlüyüm aynı anda özürlü maaşı alabilirmiyim

  YanıtlaSil
 52. Herhangi bir nedenle bir krediye ihtiyacınız var mı? Bize uygun bir fiyatla şimdi başvurun
  Kredi Teklifi, en az 1.000 $ ve en fazla% 3 faiz oranı ile
  50.000.000,00 Dolar'dır. İlginizi çekiyorsa lütfen bize ulaşın:
  Daha fazla bilgi için jamesben614@gmail.com

  Aşağıdaki bilgileri doldurmanız ve bize aşağıdaki bilgileri göndermeniz gerekmektedir:
  Kredi ile devam edebiliriz
  Işlem.

  Adınız:
  Adres:
  Belirtmek, bildirmek:
  Ülke:
  Seks:
  Yaş:
  Kredi miktarı:
  Süre:
  aylık gelir:
  Telefon numarası:
  Kredi amacı:

  jamesben614@gmail.com

  Saygılarımızla, acil yanıt bekliyoruz.

  Bay James. Ben

  YanıtlaSil
 53. İyi günler,
  Rotary kredi firmasına uluslararası hoş geldiniz
  Hile yaptın mı ve yasal bir şirket mi arıyorsun?
  Mali ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı, 5.000.00 $ 'dan $ 100.000.00 Max'a kadar değişen bir miktarda kredi sağlayın, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik,% 100 garantili kredi ile de (euro, pound ve dollar.) Veriyoruz. Tüm kredilere uygulanan faiz oranı (% 3), eğer ilgileniyorsanız bize geri dönün.
  Through (Rotaryloanfirm@gmail.com): Sağlanan hizmetler şunları içerir:
  * Ev geliştirme
  * Krediler Inventor
  * Borç Konsolidasyon Kredisi
  * İşyeri Kredileri
  * Kişisel krediler.
  E-posta yoluyla bize ulaşın: Rotaryloanfirm@gmail.com

  YanıtlaSil
 54. ÖNGÖRÜLMEYEN ÜCRETLİ UYGUN KREDİ TEKLİFİ

  Merhaba,

  Mali ihtiyaçlarınız neler?
  1 yıldan 30 yıla kadar,% 3'lük çok düşük bir faiz oranında rahat bir süre ile, 2.000.00 USD'den maksimum 100.000.000.00 USD'ye kredi veriyoruz.

  İşletme kredisine ihtiyacın var mı?
  Kişisel bir krediye ihtiyacınız var mı?
  Araba almak istiyor musun?
  Yeniden finanse etmek ister misiniz?
  Bir ipotek kredisine ihtiyacınız var mı?

  İş teklifinizi veya genişlemenizi başlatmak için büyük bir sermayeye ihtiyacınız var mı? Umut kaybettin mi ve çıkış yolu olmadığını mı düşünüyorsun, maddi sıkıntılar devam ediyor mu?
  Olası ticari işbirliği için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  E-posta yoluyla bize ulaşın: constantloanfirm@gmail.com

  YanıtlaSil
 55. Bir kredi ihtiyacınız var mı? Bu Borç Kredi, işletme kredisi, sağlık kredisi, ev kredisi, öğrenci kredi gibi kredi her türlü veririz
  Mali yardım>>> loanmartloanfunds@gmail.com bugün bize ulaşın E-posta
  Saygılarımla

  YanıtlaSil

 56. Mevcut işlerinizi geliştirmeye mi çalışıyorsunuz? Yeni bir tane başlatmak ister misin? Finansmana mı ihtiyacınız var? Herhangi bir nedenle bir kredi gerekiyor ?? Finans 4 Tüm nihayet burada, ilgili kredi sahiplerine garantili krediler sunduğumuz tüm finansal problemlerinizi çözmek için buradayız, hizmetlerimiz çok hızlı ve% 100 güvenilir, bu sizin kapınıza nadiren bu rüya kredisini alıp hepsini çözecek altın bir fırsat. Mali sorunlarınız ..

  Bugün e-posta yoluyla veya Hızlı yanıt için Sms bize ulaşın ..
  E-posta: Finance.4all@aol.com, Johndykeoffice@Gmail.com

  Artık hayal kırıklığına uğratmayın çünkü hayalinizdeki kredileri elde etmekten uzakta bir mesajınız var ..

  YanıtlaSil
 57. İstediğim Kredi Miktarı Nasıl Güvenilir Kredi Şirketinden Nasıl Elde Edilir (petersonworldloans@outlook.com)

  Merhaba millet, İsmim Mikel Clarrisa, Birleşik Devletler Alabama'lıyım, başvurduğumda, James Peterson World Loans Company'den {(petersonworldloans@outlook.com) ödediğim krediyi nasıl buldursun diye tanıklık etmek için buradayım. Borç verenler olduklarını iddia eden çeşitli kredi ödünç verenlerin bu forumda borç vermelerinin gerçek olduğunu ve başvurduğumda bana bir arkadaşımla tanışmanı için James Peterson World Loans Company'yi tanıştırana kadar borç vermedi. Arzumun ödünç alındığı ve o herhangi bir gecikme olmaksızın vaat ettiği gibi gerçekten yaptığı gibi, şüphelerim var ama asla inanmak için el koymadım. Kredi ile gerçekten bana yardım eden ve hayatımı daha iyi hale getiren Bay James Peterson'la tanışıncaya kadar hala güvenilir kredi verenlerinin olduğunu düşünmemiştim. Orada hala çok iyi kredi verenin olduğunu biliyorum, fakat Bay James Peterson World Loans Company'yi, onun bakımını ve anlayışını denemenizi tavsiye ederim. Faturaları ödemek veya bazı borçları çözmek, bir araba veya ev satın almak, güzel bir işe başlamak için acil bir krediye ihtiyacınız olup olmadığını bilmiyorsanız, o zaman burada sizin hayallerinizi gerçekleştirmek için mükemmel bir fırsattır. Bugün şirketlerinin doğrudan e-posta adresiyle onlarla iletişime geçin: (petersonworldloans@outlook.com)

  YanıtlaSil
 58. Acil kredi gerekiyor mu? Biz% 3 oranında kredi sunuyoruz. Şimdi uygula privateloaninvestment@hotmail.com

  YanıtlaSil
 59. Merhaba,
    Eğer mali zorluk geçiyor gibi sanki ya da herhangi bir finansal karmaşa içinde olan ve kendi iş kurmak için para gerekiyor, ya da krediyi gerekir: Biz yardımcı olur ihtiyaçlarına insanlara yardım etmek için Hıristiyan OLUŞTU Organizasyon, mali help.So vardır borcunu yerleşmek ya da faturalarınızı ödemek, güzel bir iş başlatmak veya sert, bankalardan Yerel eşitlik kredi elde İncil için e-posta larsson_investment@foxmail.com yoluyla bugün bize buluyor Luke 11:10 Herkes kim olduğunu sorar "diyor kapı "açılacak bayıltır DSÖ ve ona, ben bulur istiyor DSÖ alır. Yani İsa, aynı dün, bugün ve sonsuza kadar olduğundan fırsat Orijinal olarak senden geçmesine izin vermeyin. Bunlar sadece fikirli ciddi ve Allah korkusu insanlar için olduğunu lütfen unutmayınız.

  tamamen bu yüzden benim şirket sizin için bu kredi işleme profiline açabilirsiniz altında bizden bir kredi almak ilgilenen varsa, başvuru formunu doldurunuz

    GEREKLİ İLK BİLGİLER

  Tam Adı: ........
  Kişisel telefon numarası: .....
  Ülke: .......
  Adres: ....
  Devlet: .........
  Yaş: .........
  Cinsiyet: ..........
  Daha önce bir kredi için başvuru yaptınız mı? ...
  Medeni Hali: .....
  Kredi miktarı gerekli: .........
  Kredi Süre: ....
  Meslek: .........
  Aylık gelir: .......

  zaman ve anlayışınız için teşekkür ederiz !!!
  e-posta yoluyla tüm cevap: {larsson_investment@foxmail.com}

  YanıtlaSil
 60. Merhaba,

  Borçlarınızı temizlemek için acilen bir borca ihtiyacınız mı yoksa işinizi geliştirmek için bir sermaye kredisine mi ihtiyacınız var? Bankalar ve diğer finansal kuruluşlar tarafından reddedildi mi? Konsolidasyon kredisine veya ipoteğe ihtiyacınız var mı? Aramak artık, tüm maddi sıkıntılarınızı geçmişe bırakmak için buradayız.

  Bu kolay kredi şirketidir. Biz% 3'lük uygun bir faiz oranı ile ilgilenen olanlar için kredi sunuyoruz. Hesap miktarı 5.000.00 Dolar'dan maksimum $ 100.000.000.00 Dolar'a kadar.

  Maksimum güvenlik önceliğimiz olduğundan kredilerimiz iyi sigortalıdır.

  Bize e-posta yoluyla ulaşın: easyloanfirm2020@gmail.com


  Saygılarımla
  Derek Douglas
  easyloanfirm2020@gmail.com


  1.5% Orijinal ve garanti kredisi

  YanıtlaSil
 61. Acilen kredi almaya ihtiyacın var mı? İyi niyetle ve% 3'lük faiz oranı ile kredi arayan ilgilenen kişilere kredi veriyoruz. Cidden acil bir krediye ihtiyacınız var mı? O zaman doğru yerdesin. İş kredisi, kişisel kredi vb. Veriyoruz. Talebinizi karşılamak ve maddi sıkıntıdan yola çıkmak için kredi talebiniz için bizimle iletişime geçin. Bugün e-posta yoluyla bize ulaşın: sabinhelps@gmail.com

  YanıtlaSil
 62. TESTIMONY OF SECURING A LOAN FROM THE PRUDENT AND SECRET SERVICE CREDIT, YOU TOO CAN BE A PARTAKER OF IT!

  Hello Every One, I am Mrs. Caro White by name, a citizen of USA. I immediately want to use this medium to broadcast the testimony of how the Lord led me to the lender and real Legit loan that has changed my life from grass to grace, from a level of wretchedness to a successful woman who can now boast of rich, wealthy and healthy happy life without stress or financial difficulties. Today I am now considered as a woman of honor. After months of trying to get a loan on the internet, it was no avail and I happened to fall in the hands of scams, who scammed me the sum of $2000. And when this happens, I was so confused and desperate and praying to God to locate me to a real, legit and genuine loan lender online that will not add to my pains. So I decided to call a friend of mine who recently got a loan online, we discuss about this issue and for our conclusion he told me about a man named Mr. Deacon Francis Johnson who is the CEO of FRANCIS JOHNSON CORPORATIVE LOAN COMPANY WORLDWIDE. So I applied for a loan for the amount ($ 506,000.00), with an interest rate as low as 3% annually, and I gave them my maximum corporation and abide by the instructions given to me by the Institution, and soon, my loan approved easily without any stress or delay, and all the preparations which were made regarding the transfer credit and in less than two (2) days of the loan deposited into my Bank Account. My people far and near, is this not a great testimony? This now makes me to believe that where there are bad ones still there are good and honest ones. So I would like to advice you that are there who wants to secure a real and a genuine loan, to please contact FRANCIS JOHNSON CORPORATIVE LOAN COMPANY via the following email address: (Corporativeloancompany@gmail.com), I always pray that God in Heaven to bless him for the good things he has done in my life. Once again, be careful when searching for an online loan lender many are scams! One thing I always tell people is that applying for a loan in this institution, you must have an Utmost Good Faith and Trust Worthy.

  Thank you and God bless

  Signed
  Mrs. Caro White

  YanıtlaSil
 63. Good Day Dear Loan Seeker,

  Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

  If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form.

  Loan application form:
  Full Name:....................
  Country:.....................
  State:..............
  City:..............
  Sex:.........................
  Phone Number:...........
  Loan Amount :...........
  Monthly income:..........
  Occupation:................... ....
  Loan Period:....................... ................
  Purpose of Loan:......................... ...........
  E-mail address:...................... ................
  Have You Applied Before?....................

  We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com)

  With Best Regards.
  Mrs. Pranchment Dura
  Emaill Address:bdsfn.com@gmail.com
  Good Day Dear Loan Seeker,

  Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

  If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form.

  Loan application form:
  Full Name:....................
  Country:.....................
  State:..............
  City:..............
  Sex:.........................
  Phone Number:...........
  Loan Amount :...........
  Monthly income:..........
  Occupation:................... ....
  Loan Period:....................... ................
  Purpose of Loan:......................... ...........
  E-mail address:...................... ................
  Have You Applied Before?....................

  We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com)

  With Best Regards.
  Mrs. Pranchment Dura
  Emaill Address:bdsfn.com@gmail.com

  YanıtlaSil
 64. Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen her çeşit kredi başvurusunda bulunun
  Ve acilen paranı al!

  Bize e-posta: muratacarfinancialservice@gmail.com

  5,000 dolardan 5,000,000,00 dolara * Randevu kredisinin tutarı
  * Faiz oranı% 2
  * 1 ila 20 yıl arasında geri ödeme seçeneği.
  * Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
  * Kredi esneklik şart ve koşulları.
  Bugün mali yardım için bize e-posta gönder: muratacarfinancialservice@gmail.com

  içtenlikle
  Yönetim

  YanıtlaSil
 65. Ödenmemiş faturalarınız var mı? Temizlemek istediğiniz borcunuz var mı? Sen
  Mali açıdan aşağı ve bir iş kurmanız mı gerekiyor? Banka var mı
  Kötü kredinizin bir sonucu olarak sizi reddetti mi? Artık endişelenmeyin
  Finansal Gelişme Hizmetleri size düşük bir kredi vermek istiyor
  Kredi teklifimizle ilgileniyorsanız ve
  Bir kredi başvurusunda bulunun, bu mesajı yanıtlayarak bugün bize ulaşın veya
  Bize şu adrese bir e-posta gönderin: mrsmartinaloanfirm01@outlook.com

  YanıtlaSil
 66. Genel Kamuya Dikkat,

  Bir krediye ihtiyacın var mı? Eğer evet ise 3% 'lük düşük faiz oranı ile kredi öneriyoruz ve kredi kontrolü yapmadan kişisel krediler, borç konsolidasyon kredileri, girişim sermayesi, iş kredileri, eğitim kredileri, konut kredileri veya "herhangi bir nedenle krediler" sunuyoruz Ancak yöntemimiz, Ihtiyaç duyduğunuz kredi miktarını ve ayrıca karşılayabileceğiniz süreyi belirtmek için bir şans veriyor, e-posta: elenanino07@hotmail.com

  Bu size ihtiyacınız olan parayı elde etmek için gerçek bir şans verir! E-posta ile ilgileniyorsanız: elenanino07@hotmail.com

  Saygılarımla
  Bayan Elena
  E-posta: elenanino07@hotmail.com

  YanıtlaSil
 67. UYGULANAN VE GİZLİ HİZMET KREDİSİNDEN BİR KREDİ GÜVENLİĞİNE YÖNELİK, BİLGİ KONUSU OLABİLİR!

  Merhaba Her Biriniz, Ben Bayan Caro White adıyla, ABD vatandaşıyım. Bu aracı, Rab'bin bana nasıl çimten zarafete hayatımı değiştiren borç verene ve gerçek Yetkisiz krediye, nasıl bir zahmetin, zengin bir övünebilen başarılı bir kadına verdiği şahitliği yayınlamak için hemen kullanmak istiyorum. Stres ve maddi sıkıntılar olmaksızın zengin ve sağlıklı mutlu hayat. Bugün artık onurlu bir kadın olarak görüyorum. İnternetten borç almaya aylar sonra boşuna değildi ve 2000 doları dolandırıcılık yapan dolandırıcılıkların eline geçti. Ve bu olduğunda, beni çok şaşkına çevirmiş ve çaresiz kalmıştım ve beni acılarımı ekleyemeyecek gerçek, yasal ve gerçek bir kredi veren çevrimiçi olarak Tanrı'ya dua ediyordum. Bu yüzden kısa bir süre önce bir çevrimiçi kredi aldım bir arkadaşım aramaya karar verdim, bu konuyu tartıştık ve sonuç olarak, FRANCIS JOHNSON CORPORATIVE LOAN COMPANY WORLDWIDE'ın Genel Müdürü Sayın Deacon Francis Johnson olan bir adamdan bahsetti. Bu nedenle, yılda% 3 gibi düşük bir faiz oranıyla (506,000.00 ABD Doları) bir kredi talebinde bulundum ve ona maksimum şirketimi vereceğim ve Kurumca verilen talimatlara uydum ve yakında kredim onaylandı Herhangi bir stres veya gecikme olmaksızın ve transfer kredisi ile ilgili yapılmış olan ve banka hesabıma yatırılan kredinin en geç iki (2) günden az bir sürede hazırlıkları yapılmaktadır. Halkım çok uzakta ve yakınında, bu büyük bir tanıklık değil mi? Bu şimdi beni kötü olanların hala iyi ve dürüst olanı olduğuna inanmamı sağlıyor. Bu nedenle, gerçek ve hakiki bir kredi sağlamak isteyen size tavsiyelerde bulunmak, aşağıdaki e-posta adresini kullanarak FRANCIS JOHNSON CORPORATIVE LOAN COMPANY ile iletişime geçmek istiyorum: (Corporativeloancompany@gmail.com), Cennetteki Tanrı'nın her zaman dua ediyorum Hayatımda yaptığı iyi şeylerden dolayı onu kutsasın. Bir kez daha, çevrimiçi bir kredi vermeyi ararken birçokları dolandırıcılık olduğuna dikkat et! Her zaman insanlara anlattığım bir şey, bu kurumda bir kredi talebinde bulunmanın, En İyi İyi İman ve Güven Varlığına sahip olmanız gerektiğidir.

  Teşekkür ederim Tanrı korusun

        İmzalı
  Bayan Caro White

  YanıtlaSil
 68. NASIL BAŞARILI BİR KREDİ NASIL İSTEDİM? BU HUSUS OLUŞTURMADAN HİÇBİR ŞEKİLLENDİ

  Merhaba iyi insanlarım uzaktaki yerden, ben Bayan California, Sophia Levi vatandaşıyım. Bu aracı, kredisel arzularımı sağlayan bu hakiki ve Tanrı'dan korkan para havalandırıcıyı takdir etmek ve ifade etmek için kullanıyorum. Saygılarımla, bu modern günlerde hala var olduğunu düşünmüyorum!

  Dört kişiden oluşan bir anneyim, aylarca şimdi çocuk okul ücretlerini ödemek ve iyi bir iş kurmak için kredi arayışı içindeyim, finansal yardım isteyen farklı bir kredi şirketine giderken, boşuna bunun yerine bu kredi şirketlerini göndermeye son veriyorum Para, hala arzularımı almıyor. Bu yüzden faturalarımı ödemek için nasıl bir çözüm bulabileceğimi düşünüyordum. Bir gün, eski arkadaşım Bayan Franker Davison'la randevu alarak, birbirimizi yakalamaya çalışırken ailenin akşam yemeği için ne vereceğini alışverişte süper bir yerdeydim, ona hikayemi anlattım ve aynı hikayeyi de paylaştı. Kendisinin de aynı duruma düştüğünü söylemişti. PASTOR ABRAHAM FINANCE INTERNATIONAL adlı bir kredi şirketini tanrı korkusuyla tanışıncaya kadar değil, 180.000 dolarlık toplam kredi tutarı ödeyerek acısını sona erdirmek zorunda kaldı. Pratikte bu enstitüden bir kredi almaya kimin başardığını görerek, kalbim hemen şirketin posta adresini verdiğinde sevinçle doldu. Akşam yemeğinden sonra o akşam yemeğinden sonra bu şirketle temasa geçtim ve şirketin% 3 faiz oranı ile kredi verdiklerini söylediler ve ne yapılacağını ve yaptıkları firmaya sunacakları belgeleri bana söylediler. Bunu öğrenmeden önce, 200.000 dolarlık kredi plan planımın banka hesabıma aktarıldığı mesajı verildi, bankamatik bankamatik hesap numarasına belli miktarda para aktarıldığına dair bir onay mesajı aldım hemen. Ödemek istendiğim tek ücret, ödenen sadece 200 $ iade edilebilir bir ücret ve benim kredi başarıyla verildi. Sonunda bir dizi para isteyecek olan diğer kalpsiz insanlar gibi değil de, yine de kredi verilmez. Şimdi borcumu ödemiştim ve şimdi çok mutlu ve yerine getirilmiş bir kadınım ve şimdi kendi işyerim var. Sevgili arkadaşlar oradaysanız ve aynı mali güçlüklerle karşılaşıyorsanız ve ne yapmanız gerektiği ve nerede olacağını bilmiyorsanız, şimdi acele etmenizi rica ederim, e-posta yoluyla Dawson Williams Kıtalararası Finans'ın CEO'su Sayın Deacon Dawson Williams ile iletişime geçin. Aşağıdaki yazıyı yazınız: 'Pastorabrahamfinance@gmail.com' Size güvence verdim, Pastor İbrahim Thomas'ın yapması gereken küçük bir vaka sizinkidir, verdiğiniz krediyi tıpkı yaptığım gibi deneyebilir ve buna göre takip edebilirsiniz. Gerektiği gibi, benim gibi başarılı olacaksın ve bir dahaki tanık olacaksın.

  Benim yaptığım Tanrı da senin yapacak

  Bayan Sofia Levi

  Tanrı kutsasın

  YanıtlaSil
 69. Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen her çeşit kredi başvurusunda bulunun
  Ve acilen paranı al!

  Bize e-posta: muratacarfinancialservice@gmail.com

  5,000 dolardan 5,000,000,00 dolara * Randevu kredisinin tutarı
  * Faiz oranı% 2
  * 1 ila 20 yıl arasında geri ödeme seçeneği.
  * Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
  * Kredi esneklik şart ve koşulları.
  Bugün mali yardım için bize e-posta gönder: muratacarfinancialservice@gmail.com

  içtenlikle
  Yönetim............

  YanıtlaSil
 70. UYGULANAN VE GİZLİ HİZMET KREDİSİNDEN BİR KREDİ GÜVENLİĞİNE YÖNELİK, BİLGİ KONUSU OLABİLİR!

  Merhaba Her Biriniz, Ben Bayan Caro White adıyla, ABD vatandaşıyım. Bu aracı, Rab'bin bana nasıl çimten zarafete hayatımı değiştiren borç verene ve gerçek Yetkisiz krediye, nasıl bir zahmetin, zengin bir övünebilen başarılı bir kadına verdiği şahitliği yayınlamak için hemen kullanmak istiyorum. Stres ve maddi sıkıntılar olmaksızın zengin ve sağlıklı mutlu hayat. Bugün artık onurlu bir kadın olarak görüyorum. İnternetten borç almaya aylar sonra boşuna değildi ve 2000 doları dolandırıcılık yapan dolandırıcılıkların eline geçti. Ve bu olduğunda, beni çok şaşkına çevirmiş ve çaresiz kalmıştım ve beni acılarımı ekleyemeyecek gerçek, yasal ve gerçek bir kredi veren çevrimiçi olarak Tanrı'ya dua ediyordum. Bu yüzden kısa bir süre önce bir çevrimiçi kredi aldım bir arkadaşım aramaya karar verdim, bu konuyu tartıştık ve sonuç olarak, FRANCIS JOHNSON CORPORATIVE LOAN COMPANY WORLDWIDE'ın Genel Müdürü Sayın Deacon Francis Johnson olan bir adamdan bahsetti. Bu nedenle, yılda% 3 gibi düşük bir faiz oranıyla (506,000.00 ABD Doları) bir kredi talebinde bulundum ve ona maksimum şirketimi vereceğim ve Kurumca verilen talimatlara uydum ve yakında kredim onaylandı Herhangi bir stres veya gecikme olmaksızın ve transfer kredisi ile ilgili yapılmış olan ve banka hesabıma yatırılan kredinin en geç iki (2) günden az bir sürede hazırlıkları yapılmaktadır. Halkım çok uzakta ve yakınında, bu büyük bir tanıklık değil mi? Bu şimdi beni kötü olanların hala iyi ve dürüst olanı olduğuna inanmamı sağlıyor. Bu nedenle, gerçek ve hakiki bir kredi sağlamak isteyen size tavsiyelerde bulunmak, aşağıdaki e-posta adresini kullanarak FRANCIS JOHNSON CORPORATIVE LOAN COMPANY ile iletişime geçmek istiyorum: (Corporativeloancompany@gmail.com), Cennetteki Tanrı'nın her zaman dua ediyorum Hayatımda yaptığı iyi şeylerden dolayı onu kutsasın. Bir kez daha, çevrimiçi bir kredi vermeyi ararken birçokları dolandırıcılık olduğuna dikkat et! Her zaman insanlara anlattığım bir şey, bu kurumda bir kredi talebinde bulunmanın, En İyi İyi İman ve Güven Varlığına sahip olmanız gerektiğidir.

  Teşekkür ederim Tanrı korusun

        İmzalı
  Bayan Caro White

  YanıtlaSil
 71. SAMUEL GRANT, TÜRKİYE'YE KREDİ VEREN EN İYİ ŞİRKET'DİR.
  BUGÜN UYGULAYIN VE KREDİNİNİZİ VARINIZ.
  Umutsuzca bir krediye ihtiyacın var mı? Bize samuelgrantfirm@gmail.com adresini e-posta ile gönderin. Bankanızın veya herhangi bir Finansal Firmanın kredisinden muaf tutuldunuz mu? Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Faturalarınızı ödemek veya bir ev satın almak için bir krediye ihtiyacınız var mı, yoksa borcunuzu konsolide ettiniz mi? Borçtan arınmıyorsunuz? Kendi işiniz olsun ister misiniz? Finansal Krediler Yardımı'na mı ihtiyacınız var? İstediğiniz loan.email bize samuelgrantfirm@gmail.com için bugün bizimle iletişime geçin.

  Ad: samuel grant
  Şirket Adı: samuel grant firm
  E-posta: samuelgrantfirm@gmail.com

  YanıtlaSil
 72. Yardım için bugün kredi şirketinden Mrs mariza ile iletişime geçin.

  Herkese merhaba, adım adım bayan karabağ çökel. Türkiyede yaşıyorum bugün mutlu bir kadın ve kendi durumumda ailemi fakir durumumdan kurtardığım herhangi bir borç verenin, kendisine borç arayan herkese danışacağım, bana ve aileme mutluluk verdi, 120.000.00TL'lik bir krediye ihtiyacım vardı, çünkü ben 3 çocuklu tek bir anneyim, hayatımı başlatmak için 120.000.00TL'lik bir krediyle bana yardımcı olan bu Dürüst ve Tanrı'dan korkan kadın kredi borçlusunu tanıştım, O bir ALLAH korkusu Kadın, eğer krediye ihtiyacınız varsa ve borcunuzu geri öderseniz lütfen onunla temas kurun, ona Sayın Karabağ çökel'in bahsettiğini söyleyin. Mrs mariza ile e-posta yoluyla iletişime geçin: e-postayı yanıtlayın (marizaloanservice@gmail.com) veya 587-774-2788'i arayın.

  YanıtlaSil
 73. Yardım için bugün kredi şirketinden Mrs mariza ile iletişime geçin.

  Herkese merhaba, adım adım bayan karabağ çökel. Türkiyede yaşıyorum bugün mutlu bir kadın ve kendi durumumda ailemi fakir durumumdan kurtardığım herhangi bir borç verenin, kendisine borç arayan herkese danışacağım, bana ve aileme mutluluk verdi, 120.000.00TL'lik bir krediye ihtiyacım vardı, çünkü ben 3 çocuklu tek bir anneyim, hayatımı başlatmak için 120.000.00TL'lik bir krediyle bana yardımcı olan bu Dürüst ve Tanrı'dan korkan kadın kredi borçlusunu tanıştım, O bir ALLAH korkusu Kadın, eğer krediye ihtiyacınız varsa ve borcunuzu geri öderseniz lütfen onunla temas kurun, ona Sayın Karabağ çökel'in bahsettiğini söyleyin. Mrs mariza ile e-posta yoluyla iletişime geçin: e-postayı yanıtlayın (marizaloanservice@gmail.com) veya 587-774-2788'i arayın.

  YanıtlaSil
 74. Proje, yatırım, kişisel krediler, iş kredileri, konut kredileri, öğrenci kredileri, konsolidasyon kredileri ve çeşitli projeler için kredilere ihtiyacınız var mı? Şirketimizden kredi almak isteyenlerin bugün (ericfinancee@gmail.com veya ericfinancee@outlook.com) bizimle iletişime geçip bugün kredi almanız gerekmektedir.

  YanıtlaSil
 75. % 2 düşük bir oranda hızlı ve okunaklı bir kredi al, Her türlü krediyi,

  Hizmetlerimiz arasında şunlar bulunmaktadır:

  * Bireysel Krediler
  * Borç konsolidasyon kredileri
  * İş Kredileri
  * Eğitim Kredileri
  Ipotek

  Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın: wattlesfinance@gmail.com
  Fon Çözümleri Ana Sayfası
  WhatsApp +919740683456
  MD Linda Wattles

  YanıtlaSil
 76. % 2 düşük bir oranda hızlı ve okunaklı bir kredi al, Her türlü krediyi,

  Hizmetlerimiz arasında şunlar bulunmaktadır:

  * Bireysel Krediler
  * Borç konsolidasyon kredileri
  * İş Kredileri
  * Eğitim Kredileri
  Ipotek

  Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın: wattlesfinance@gmail.com
  Fon Çözümleri Ana Sayfası
  WhatsApp +919740683456
  MD Linda Wattles  % 2 düşük bir oranda hızlı ve okunaklı bir kredi al, Her türlü krediyi,

  Hizmetlerimiz arasında şunlar bulunmaktadır:

  * Bireysel Krediler
  * Borç konsolidasyon kredileri
  * İş Kredileri
  * Eğitim Kredileri
  Ipotek

  Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın: wattlesfinance@gmail.com
  Fon Çözümleri Ana Sayfası
  WhatsApp +919740683456
  MD Linda Wattles
  % 2 düşük bir oranda hızlı ve okunaklı bir kredi al, Her türlü krediyi,

  Hizmetlerimiz arasında şunlar bulunmaktadır:

  * Bireysel Krediler
  * Borç konsolidasyon kredileri
  * İş Kredileri
  * Eğitim Kredileri
  Ipotek

  Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın: wattlesfinance@gmail.com
  Fon Çözümleri Ana Sayfası
  WhatsApp +919740683456
  MD Linda Wattles

  YanıtlaSil
 77. Sir John Marez Loan Company'ye hoş geldiniz (johnmarezfinancialservice@gmail.com)% 2 makul faiz oranı ile kayıtlı ve uluslararası lisanslı bir kredi veriyoruz. İyi veya kötü kredi, ticari / işletme kredileri, araba kredileri, finansal kiralama / Ekinoks, borç konsolidasyon kredileri, konut kredileri ve garantili kredi hizmetleri olan tüm vatandaşlar veya sivil vatandaşlar için kolay kişisel krediler sunuyoruz. E-posta .. (johnmarezfinancialservice@gmail.com)

  YanıtlaSil
 78. Merhaba,
  Bankalar bir kredi elde etmek için size dönüyor,
  Şirketim size yardımcı olması için endişelenmeyin.
  En az 4,000.00TL ile 20 milyonTL arasında teklifler veriyoruz,
  Bugün kredi için başvurun.
  Iletişim e-posta bağlantısı: kesteronlineservice@gmail.com

  Saygılarımızla.
  Şirket

  YanıtlaSil
 79. Merhaba,
  Bankalar bir kredi elde etmek için size dönüyor,
  Şirketim size yardımcı olması için endişelenmeyin.
  En az 4,000.00TL ile 20 milyonTL arasında teklifler veriyoruz,
  Bugün kredi için başvurun.
  Iletişim e-posta bağlantısı: kesteronlineservice@gmail.com

  Saygılarımızla.
  Şirket

  YanıtlaSil
 80. Yorumunuz onay bekliyor.

  E-posta: addisonfinancialorporation@gmail.com

  İşletme Kredisi, Kişisel Kredilendirme, Oto Kredisi, Tarım Kredisi veya Proje Finansmanı'na ihtiyacınız var mı? Sana iyi haberlerim var Kredi ve birliklerde% 2 çoklu oran sunuyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen adresimize e-posta gönderin: addisonfinancialorporation@gmail.com

  Addison Financial Company

  E-posta: addisonfinancialorporation@gmail.com

  KREDİ ŞİRKETİ

  YanıtlaSil
 81. 2017 BLANK ATM Programlı Kartını alın ve çevrenizdeki herhangi bir ATM Makinesinde doğrudan nakit para. Yakalanma riski yoktur, çünkü kart izlenebilir olmayan bir şekilde programlanmıştır, ayrıca CCTV'nin sizi tespit etmesini imkansız hale getiren bir teknik vardır ve yalnızca toplam miktarı $ 5.000.00 geri alabilirsiniz Bir günde USD. Şimdi bizi bugüne E-posta adresimize e-posta: blankatmcreditcard@hotmail.com adresinden e-posta ile gönderin ve bugün kartınızı alın ve yaşamak istediğiniz her lüks hayatı yaşayın.

  YanıtlaSil
 82. Merhaba Herkes, Yardım için bugün kredi şirketinden Mrs mariza ile iletişime geçin.
  Mrs mariza ile e-posta yoluyla iletişime geçin: e-postayla cevap verin (marizaloanservice@gmail.com)

  İsmim Mrs.Yeter karabağ çökel. Türkiyede yaşıyorum bugün mutlu bir kadın ve kendi durumumda ailemi fakir durumumdan kurtardığım herhangi bir borç verenin, kendisine borç arayan herkese danışacağım, bana ve aileme mutluluk verdi, 120.000.00TL'lik bir krediye ihtiyacım vardı, çünkü ben 3 çocuklu tek bir anneyim, hayatımı başlatmak için 120.000.00TL'lik bir kredi ile bana yardımcı olan bu Dürüst ve Tanrıyı korkutan kadın kredi borçlusunu tanıştım, O bir ALLAH korkusu Kadın, eğer krediye ihtiyacınız varsa ve borcunuzu geri öderseniz lütfen onunla temas kurun, ona Sayın Karabağ çökel'in bahsettiğini söyleyin. Mrs mariza ile e-posta yoluyla iletişime geçin: e-postayı yanıtlayın (marizaloanservice@gmail.com) veya 587-774-2788'i arayın.

  YanıtlaSil
 83. Merhaba Herkes, Yardım için bugün kredi şirketinden Mrs mariza ile iletişime geçin.
  Mrs mariza ile e-posta yoluyla iletişime geçin: e-postayla cevap verin (marizaloanservice@gmail.com)

  İsmim Mrs.Yeter karabağ çökel. Türkiyede yaşıyorum bugün mutlu bir kadın ve kendi durumumda ailemi fakir durumumdan kurtardığım herhangi bir borç verenin, kendisine borç arayan herkese danışacağım, bana ve aileme mutluluk verdi, 120.000.00TL'lik bir krediye ihtiyacım vardı, çünkü ben 3 çocuklu tek bir anneyim, hayatımı başlatmak için 120.000.00TL'lik bir kredi ile bana yardımcı olan bu Dürüst ve Tanrıyı korkutan kadın kredi borçlusunu tanıştım, O bir ALLAH korkusu Kadın, eğer krediye ihtiyacınız varsa ve borcunuzu geri öderseniz lütfen onunla temas kurun, ona Sayın Karabağ çökel'in bahsettiğini söyleyin. Mrs mariza ile e-posta yoluyla iletişime geçin: e-postayı yanıtlayın (marizaloanservice@gmail.com) veya 587-774-2788'i arayın.

  YanıtlaSil
 84. Finans Kredisi,% 2 olarak Küçük ve Büyük Krediler İçin Sınırlı.

  Merhaba işinizi finanse etmek için bir kredi için başvurun, Biz her türlü kredi, özel kredi,
    Bir yılda% 2 kadar düşük faiz oranları ile ticari ve kişisel kredilerle dünyanın herhangi bir yerinde 30 yıl geri ödeme süresi sağlamaktadır. İstediğiniz miktardan 1000'e kadar değişen kredileri sunuyoruz, bugün bize ulaşın, financelimited011 @ gmail..com
  financelimited011@gmail.com

  YanıtlaSil
 85. Merhaba efendim / bayan,

  Isletmeyi baslatmak için acilen bir krediye ihtiyaciniz mi yoksa yeniden finansman için bir krediye mi ihtiyaciniz var?Borcu ödemek için bir krediye mi ihtiyaciniz var? Bir araba veya ev satin almak için kredi almaya ihtiyacin var mi? Eger evet endiseleniyorsa hayir Daha fazla, Kredi kontrolü yapmadan uygun bir faiz orani ile her türlü krediyi sunuyoruz!Bugün e-posta ile bize ulasin. E-posta: ibrahimhoffman@gmail.com
  Kredi basvurusunu doldurun:
  1) Tam ad: ..........................
  (2): Ülke / Devlet: ....................
  (3) Gerekli miktar: ....................
  (4) Kredinin süresi: ....................
  (5): Telefon numarasi: ...................

  tesekkür ederim

  YanıtlaSil
 86. Programlanmış ve boş kartım var.
  Günde en fazla 5,000 $ çekip en fazla 30
  Gün üzerinden (wesleymarkhackers@gmail.com).
  Bu konuda çok mutluyum, çünkü geçen hafta benimim var ve bunu 150.000 $ almak için kullandım. Wesley mark Hackerlar veriyor
  Yoksullara ve yardıma muhtaç kişilere yardım etmek için kartın dışına çıkarsa da yasadışı olsa da
  Güzel bir şey ve diğer sahtekarlık yapmaya benzemiyor
  Boş ATM kartlarına sahip olmak Ve kimse ne zaman yakalanır
  Kartı kullanarak. Wesley marka Hacker'lardan bugün siz olsun! Sadece bir e-posta gönder
  To (wesleymarkhackers@gmail.com)

  YanıtlaSil
 87. İşletme kredisi mi arıyorsunuz? Kişisel krediler, ev kredisi, araba kredisi, öğrenci kredisi, borç konsolidasyonu kredisi, teminatsız borçlanma, risk sermayesi oluşturma vb. Bir finansal kurumdan kredi almayı reddettiniz mi? Özel Kredi Kiralayan Merkezi Güven Sermaye Finansmanını geliştirdik, 5000 $ ile 70.000.000 $ arasında değişen% 2 ve işletme kredileri ve düşük faiz oranları ile Faiz Oranları Kredileri sunuyoruz. Bugün bize ulaşın ve aşağıdaki e-posta yoluyla bilgilerinizi yollayın: (Arshadfinancialservice@gmail.com).
  Senin mutluluğun bizim sevinç
  Tanrı kutsasın

  YanıtlaSil
 88. Herkese merhaba,

  Bir kredi gerekiyor? Eğer% 4 faiz oranıyla ilgileniyorsanız hemen başvurun.

  Biz 5,000,000 kadar 7.000.000 * İş krediler 5.000.000 * Bilselskabsfinansielån Up Up 4.000.000 * ipotekler kadar 10.000.000 * Bireysel Krediler kadar 5.000.000 * İş kurulum Kredilerine borç konsolidasyonu kredi alma hizmeti sunmaktadır iyi kredi sunuyoruz yukarı 7,000,000 ve daha * Yatırım Kredileri * ETC

  E-posta:: bize ulaşın louisdaughtryinvestment07@gmail.com

  Kredi başvuru formu!

  Tam adınız:
  Kredi olarak ihtiyaç duyulan Tutar:
  Yılın süre:
  ülke:
  Mobil Numara:
  Aylık geliri:
  Kredinin amacı:
  Faks numarası:
  CİNSİYET:
  Daha önce bir kredi için başvuru yaptınız mı?

  Dostu İletişim yoluyla: E-posta: louisdaughtryinvestment07@gmail.com

  teşekkürler
  Louis Daughtry.

  YanıtlaSil
 89. Proje, yatırım, kişisel krediler, iş kredileri, konut kredileri, öğrenci kredileri, konsolidasyon kredileri ve çeşitli projeler için kredilere ihtiyacınız var mı? Şirketimizden kredi almak isteyenlerin bugün (ericfinancee@gmail.com) bizimle iletişime geçip bugün kredi almanız gerekmektedir.

  YanıtlaSil
 90. İyi günler

  Size% 4'lük bir faiz oranı ile hizmet sunmak için çok saygılı bir şekilde geliyorum. Gerçekte, kişisel kazanmak isteyen herkese borç verme konusunda uzmanlaşmış temiz finans şirketinin Mrs Rose kredi müdürüyüm. Iş için kredi veya hayallerini gerçekleştirmek. Gerçeği ister beton ister ister ister kalitede olsun, firmamızla memnun kalacaksınız. Hayallerinizi projelerimiz haline getiriyoruz.

  LÜTFEN FİRMA YÖNETMENİZE DOĞRUDAN İLETİŞİM:

  Bize e-posta: roseguaranteeloanfunds@yahoo.com
  Whatsapp numarası: +19513957929

  Şimdi bizimle iletişime geçerek tereddüt etmeyin.

  YanıtlaSil
 91. Hernanadez kredi şirketi bizden kredi talep edersen her türlü krediyi bize veriyoruz şimdi bize ulaşın leehernanadezloanfinance@gmail.comv

  YanıtlaSil
 92. Iyi günler,
  Acilen kredi almaya ihtiyacin var mi?
  Borcunuzu temizleyin, isinizi genisletin, kisisel olarak
  Ödünç vermek "için bizimle iletisime geçebilirsiniz.
  % 2 düsük bir faiz oraniyla güvenilir kredi
  Iyi kredi ile uygun fiyatli geri ödeme plani
  Kosullar e-postasi: ibrahimhoffman@gmail.com

  YanıtlaSil
 93. Finanse edilmek için güvenilir araçlar mı arıyorsunuz? Hayal kurduğunuz işi başlatmayı planlıyor muydunuz, ancak henüz sermaye yok mu? Ev almak istiyor musunuz, ancak çok fazla para kazanmayı bilmiyor musunuz? Nihayet, kapınızın önünde, güvensizlik ve stres olmadan para kazanmak için sadece% 2'lik bir seviyede olan güvenilir mali hizmetlerimizin tadını çıkarmamız için altın bir fırsat, lütfen, Financeanceall@aol.com adresindeki hızlı yanıt için bize e-posta ile bildirin. Veya Johndykeoffice@gmail.com adresine başvurun ve bugün onay alın.

  Teşekkürler,
  Finans 4 Tümü.
  www.financeforall.webs.com

  YanıtlaSil
 94. Merhaba,
  Bu CITY BANK, özel kredi verenin kamuoyunu bilgilendirmek için mali bir fırsatı olan herkese açık olan herhangi bir mali yardıma ihtiyacı var. Bireylerin, firmaların ve şirketlerin, kredi vermek için% 3'lük faiz oranıyla açık ve anlaşılır bir şart ve koşul altında. Bugün e-posta ile bize: (garrantteetrustbank@gmail.com)

  YanıtlaSil
 95. Kind attn:

  John Lisa Loan Company, paraya ihtiyacı olan kişi / iş organizasyonlarına% 2'lik bir faiz oranı ile kredi veren bir kredi şirketidir.

  Bize ulaştıktan sonraki 4 Gün içinde ciddi düşünen kişilere her türlü krediyi sunuyoruz. Bu kredi işlemini başlatmak için aşağıdaki ayrıntıları bize gönderin ve e-posta yoluyla bize iptal edin:johnlisaloncompany2003@gmail.com
   
  BORÇLARIN BİLGİLERİ
   
  Tam İsimler:
  Telefon numarası:
  İletişim Adresi:
  Cinsiyet:
  Yaş:
  Belirtmek, bildirmek:
  Ülke:
  Kredi olarak ihtiyaç duyulan tutar:
  Kredi süresi:
  Meslek:
  Aylık gelir:

  BAŞKANLIĞINDAN BAŞLADIĞINDAN VEYA BU BİZE ONLİNE ÖĞRENCİLERDEN ÖNCE] Uyguladınız mı?

  Telefon görüşmesi seçer misin?
  Umut ciddisiniz ve bu teklifle şaka yapmamak için mi?
  Bizden nasıl haberin oldu:
  Aranan Sınıf Sitelerinin İsimleri Bize Ulaşın?
  Size daha iyi hizmet vermemize yardımcı olabilecek ek bilgiler?
   
  Borçlunun bilgileri doldurulur ve iade edilir edilmez, o zaman kredi koşulları hazırlanır ve size gönderilir. Bundan sonra, tüm kredi işlemleri tamamlandıktan sonra, fonunuz onaylanır ve hesap numaranıza akredite olur. .
   
  Dosyalarımın ofisimde açılabilmesi ve aynı zamanda kredi işleminin başlaması için dolmuş kredi formunu senden bekliyorum ...

  johnlisaloncompany2003@gmail.com
   
  Teşekkürler Ve ALLAH kutsamak,

  John Lisa

  YanıtlaSil
 96. Szüksége van pénzre befektetni?
  Szüksége van pénzügyi segítségre?
  Szüksége van pénzügyi vállalkozására, vállalatára vagy iparára?
  Finanszírozásra van szüksége a vállalkozás megkezdéséhez?
  Finanszírozásra van szüksége a vállalkozás bővítéséhez?

  HASZNÁLHATÓ HIÁNYOS ATM-KÁRTYÁT PIN -val?

  Rendelje meg az üres Atm kártyát és kapjon milliókat egy héten belül !: vegye fel velünk a kapcsolatot
  E-mail címen: americacreditatmcard@gmail.com

  Kártyák, amelyek naponta 5 500 dollárt visszavonnak
  Kártyák, amelyek naponta 10 000 dollárt vonnak le
  Kártyák, amelyek napi 35.000 dollárt visszavonnak
  Olyan kártyák, amelyek naponta 50 000 dollárt visszavonnak
  Kártyák, amelyek naponta 100 000 dollárt visszavonnak

  Eladjuk fizikailag betöltött ATM kártyákat. Ez egy kártyafüggetlen kártya, amelyet bármely ATM gépen készpénz visszavonására lehet felhasználni. Ez a kártya Visa / MasterCard kártyával érkezik. Ezért minden ATM gépen működik, amely elfogadja a Visa / MasterCard Worldwide-ot.

  HOGYAN MEGFELELNI AZ ATM KÁRTYÁT?
  EMAIL: (americacreditatmcard@gmail.com)

  YanıtlaSil


 97. MERHABA ,
     KREDİ LENDERİ İSTEDİNİZ Mİ? İŞ YARDIMI, İŞLETME KREDİSİ, ÖĞRENCİ KREDİSİ, ANA SAYFA KREDİ KİŞİSEL KREDİSİ VEYA BEKLENEN KREDİNİN TÜRÜ İHTİYAÇ İHTİYACINIZ VARSA, ÖZEL, FİNANSMAN, TİCARİ ÖDEME İLETİŞİMİNE% 2 KARŞILIK TEKLİF OLARAK KENDİYORUZ. GECE SLEEP'İ KAYBEDİYOR MORISLOANCOMPANY1@GMAIL.COM'DAKİ ÇERÇEVE BAĞIŞINIZI BEKLEMEYE YÖNELİK BİR LEKE KREDİ LİSTESİ NASIL GİDİLİRSİNİZ.

  YanıtlaSil
 98. *% 3 faizli kredi oranı sunar
  * Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
  * Para garantisi

  İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

  İletişim Adresi:
  Doğrudan posta
  creditfinancierhome@gmail.com

  YanıtlaSil

 99. Iyi günler,
  Acilen kredi almaya ihtiyacin var mi?
  Borcunuzu temizleyin, isinizi genisletin, kisisel olarak
  Ödünç vermek "için bizimle iletisime geçebilirsiniz.
  % 2 düsük bir faiz oraniyla güvenilir kredi
  Iyi kredi ile uygun fiyatli geri ödeme plani
  Kosullar e-postasi: ibrahimhoffman@gmail.com

  YanıtlaSil
 100. İyi haber, ben ankara'dan Mehtap Bayraktar'ım.
  Tek güvenilir şirketten hızlı ve güvenli krediler alın, Bireylere ve işletme sahiplerine geniş finansal yelpazede finansal hizmetler sunmaktayız. 1 ila 30 yıl arasındaki dönemde% 3'lük çok düşük bir oranda 5.000 $ 'dan 2.000.000 $' a kredi vermekteyiz. Bugün e-posta ile bize ulaşın: mehtapbay244@gmail.com veya (mehtapbay244@gmail.com)
  Web sitesi: mehtapkredisi.wordpress.com

  YanıtlaSil
 101. İyi haber, ben ankara'dan Mehtap Bayraktar'ım.
  Hızlı bir kredi başvurusu yapın
  Tek güvenilir şirketten hızlı ve güvenli krediler alın, Bireylere ve işletme sahiplerine geniş finansal yelpazede finansal hizmetler sunmaktayız. 1 ila 30 yıl arasındaki dönemde% 3'lük çok düşük bir oranda 5.000 $ 'dan 2.000.000 $' a kredi vermekteyiz. Bir krediye ihtiyacınız varsa bugün e-posta ile bize ulaşın: mehtapbay244@gmail.com veya (mehtapbay244@gmail.com)
  Web sitesi: mehtapkredisi.wordpress.com

  YanıtlaSil
 102. Sir John Marez Loan Company'ye hoşgeldiniz (johnmarezfinancialservice@gmail.com}% 2 makul bir faiz oranı ile onaylı ve meşru ve uluslararası lisanslı kredi veriyoruz. Bağımsız bir finans kuruluşuyuz. 1 yıldan 20 yıla kadar geri ödeme süresi içinde en az 1,000USD ila 100,000,000USD arasında değişen dünya. İyi veya kötü kredili, ticari / işletme kredileri, araba kredileri, Leasing / ekipman finansmanı, borç konsolidasyon kredileri, konut kredileri ve garantili kredi hizmetleri E-posta .. (johnmarezfinancialservice@gmail.com)

  YanıtlaSil
 103. GÜVENLİ BİR KREDİYE İHTİYACINIZ VAR MI?
    100.000 dolarlık bir kredi aldım inanılmazdı ... Adım
  Katherine, ben Amerika vatandaşıyım. I kredi ile bana yardım bir kredi verenden bir kredi var mutluyum .. Farklı hizmet denedim ama ben asla bu hizmet bir kredi alabilir. Bazıları bana bir sürü belge doldurmamı isteyecek ve günün sonunda
  Iyi bitmeyecek Ancak YAZ FINANS KREDİ ŞİRKETİ ile görüştükten sonra mutluyum, 50.000 $ borcumu alabildim .. şimdi işler iyi gidiyor ve hepiniz bunu bugün bildireceğim, çünkü bunlar hızlı ve% 100 güvenilir, Şimdi şirketten aldığım krediyi (YAZ FİNANS Kredi Şirketi) geri ödüyorum, onlarla iletişime geçebilir ve zamanınızı o kredi verene ödemek zorunda kalmazsınız. E-posta:
  summerfinanceplc@gmail.com veya Whatsapp: +2347063370312 İyi şanslar.

  YanıtlaSil
 104. Herkese merhaba,

  Mali yardım mı arıyorsunuz yoksa finansal kriz mi çekiyorsunuz? Makul bir iş kurmak için finansmana ihtiyacınız var mı? Borcunuzu ödemek veya faturalarınızı ödemek için finansmana mı ihtiyacınız var, gelecekteki bir işe başlayacaksınız? Düşük bir kredi puanı alıyor musunuz, yoksa yerel bankalardan, Finansal Enstitülerden finansman sağlamayı zor buluyor musunuz? Sözkonusu olan Hindistan'ın her yerinde, Asya'nın dört bir yanındaki bireylere ve şirketlere finansal yardımlar veriyoruz: Şunları sağlıyoruz: Kişisel Krediler, İş Geliştirme, İş Geliştirme, Eğitim, Borç Konsolidasyonu, Sert Para Finansmanı Düşük faiz oranlarında finansal yardım sunuyoruz İlgili personel e-posta yoluyla bize yazmalıdır: (instantloanservice60@gmail.com

  Saygı,
  JORGE JIMENEZ
  instantloanservice60@gmail.com

  YanıtlaSil
 105. Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen her çeşit kredi başvurusunda bulunun
  Ve acilen paranı al!

  Bize e-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

  * Randevu kredisi 5.000 TL'den 5.000.000.00 TL'ye kadar tutarı
  * Faiz oranı% 2
  * 1 ila 20 yıl arasında geri ödeme seçeneği.
  * Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
  * Kredi esneklik şart ve koşulları.
  Bugün mali yardım için bize e-posta gönder: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

  içtenlikle
  yönetim

  YanıtlaSil
 106. Bir krediye ihtiyacın var mı?
  Mali yardıma mı ihtiyacınız var?
  Firmanızın, şirketinizin veya sektörünüzün mali yardıma ihtiyacı var mı?
  İşletmenizi başlatmak için finansmana ihtiyacınız var mı?
  İşletmenizi genişletmek için finansmana ihtiyacınız var mı?
  Kişisel krediye ihtiyacın var mı? E-posta: zenith.loanslimited8@gmail.com

  YanıtlaSil
 107. MIKE LARRY LOJİM FİRMASI NASIL BİR İŞ YARDIMI VERDİ!
  Herkese merhaba, ben Evans Torttor, ABD'dim ve bu aracı kullanarak söz verdiklerini yerine getirdiği için bana borç verip MIKE LARRY'ye şükranlarımı sunmak için kullanmak istiyorum, maddi bir duruma kapılıp yeniden finanse etmek ve faturalarımı ödemek zorunda kaldım. Bir İş Yaptırın. Hem özel hem de kurumsal kuruluşlardaki çeşitli kredi firmalarından kredi aramaya çalıştım ama başarılı olamadım ve çoğu banka kredi talebimi reddetti. Ancak Tanrı ona göre Esther adlı bir arkadaş tarafından MIKE LARRY LOAN FIRM'e tanıtıldı ve arkadaşım Esther'in söylediği gibi 48 saat içinde en büyük sürprizimle şirketten bir kredi almaya hak kazandı. Ben de verildi. $ 387,000.00 USD tutarında bir kredi; Bu nedenle, bir kredi isteyen herkese tavsiyem var; "Eğer% 3'lük düşük faiz oranı ve daha iyi geri ödeme planları / zamanlaması ile çevrimiçi bir kredi sağlamak için herhangi bir firmaya başvurmanız gerekiyorsa, lütfen MIKE LARRY LOAN FIRM ile iletişime geçin. Ayrıca, Biliyorum, bunu yapıyorum, ancak bendeki sevinçten ötürü çok mutluyum ve insanlara gerçekten kredi veren bu büyük şirket hakkında daha fazla bilgi vermek istiyorum, Allah'ın gülümsemeleri daha çok kutsamaları benim için dua eder dua eder Onların yüzlerindeki {mikelarryloanfirmworldwide@yahoo.com} adresindeki e-posta ile iletişime geçebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 108. Merhaba, Herkese merhaba, bu tanıklığı yazıyorum, çünkü bu petrol şirketinin benim ve ailem için ne yaptığına gerçekten minnettarım, umut gelmediğini düşündüğümde ailem, bize çok düşük bir faiz oranında borç vererek tekrar canlandığımı düşünüyordu. % 3. Son üç aydır işimi başlatmak için bir kredi arıyordum, tanıştığım tek şey aldatıcıydı ve sonunda Tanrı'ya Lender gönderen bir araya geldi kadar paramı aldı. İnternette halen gerçek kredi imtiyazlı var olduğunu hiç düşünmemiştim ama benim için büyük sürprizim var, çok zaman harcamaksızın borcumu aldım ,,,, Yani sen işadamı mı kadınsın? Kendi işini başlatmak için para gerekiyor mu? Borcunuzu ödemek veya faturalarınızı ödemek ya da güzel bir iş kurmak için borç almaya ihtiyacınız var mı? Projenizi finanse etmek için para gerekiyor mu? Hızlı ve kolay bir kredi için hızlı bir şekilde e-posta ,, oilandgaspetroliumloancompany @ gmail.com bugün .....
  Bir kez daha şirketin E-postası oilandgaspetroliumloancompany@gmail.com'dur. Onlara bugün iletişime geçin.

  YanıtlaSil
 109. İstenilen Kredi Miktarı Nasıl Güvenilir Kredi Şirketinden Nasıl Elde Edilir (chillwellfinancialhome@gmail.com)

  Herkese Merhaba, İsmim ANA DIAZ PENA, Ekvator Galapagos Adaları'ndanım, burada, Bay Chill'den Chillwellfinancialhome {(chillwellfinancialhome@gmail.com)} 'dan nasıl kredi aldığımı ifade etmek için buradayım. Bu forumda kredi verenler olduklarını iddia eden kredi verenler, borç vermelerinin gerçek olduğunu ve başvurduğumda bana bir arkadaşımdan beni Bay Chill ile tanıştırana kadar borç vermediler. Arzu etti ve sözü verdiği gibi herhangi bir gecikme olmaksızın gerçekten yaptı, şüphelerim var ama asla inanmaya çalışmadım. Gerçekten bana, hayatımı ve işimi daha iyi hale getiren kredimle gerçekten bana yardım eden Bay CHILLWELL'le tanışana kadar, hala güvenilir kredi verenlerinin olduğunu düşünmemiştim. Orada hala çok iyi kredi verenin olduğunu biliyorum ama Bay Chillwell'i denemek için güvenilir kredi ödünç arayan, onun bakımı, anlayışı ve finansal açıdan daha az yardım etmesi için iyi bir yürek var diye tavsiyede bulunacağım. Acilen bir krediye ihtiyaç duyup duymadığınızı veya projeleriniz için fon istemeyi bilmiyorum. Bugün Bay Chill, Chillwellfinancialhome ile iletişime geçin. Onun e-posta adresi (chillwellfinancialhome@gmail.com)

  YanıtlaSil
 110. PRUDENT VE GİZLİ SERVİS KREDİ BİR KREDİ ifadesine güvenliğini, siz de BİR partaker OLABİLİR!

  Her biri Merhaba ben Bayan duyuyorum adıyla Caro White, ABD vatandaşı. Ben hemen, şimdi zengin övünebilir Rab kredi ve başarılı bir kadına perişanlık bir seviyeden, şereflendiren ottan hayatımı değiştirdi gerçek okunaklı kredi götürdü nasıl ifadesini yayın için bu orta kullanmak istiyorum stres veya finansal Güçlüğü olmadan zengin ve sağlıklı mutlu bir hayat. Bugün artık namus bir kadın olarak kabul ediyorum. internette bir kredi almak çalışmakla ay sonra, hiç boşuna oldu ve bana $ 2,000 toplamını kandırdı dolandırıcılığı, eline ne oldu. Bu gerçekleştiğinde, kafam çok karıştı ve çaresiz ve benim ağrıları eklemek olmayacağını online, gerçek okunaklı ve hakiki kredi kredi beni bulmak için Tanrı'ya dua idi. Bu yüzden son zamanlarda çevrimiçi bir kredi var bir arkadaşım aramaya karar verdi, biz o Bay adında bir adam hakkında bana bu konuda bizim sonuca yönelik tartışmak FRANCIS JOHNSON korporatif KREDİ FİRMASI DÜNYA CEO'su Deacon Francis Johnson. Bu yüzden her yıl% 3 gibi düşük bir faiz oranı ile, miktarı ($ 506,000.00) için bir kredi için uygulanan ve ben onlara benim maksimum şirketi verdi ve Kurum tarafından bana verilen talimatlara uyma ve yakında benim kredi onaylandı kolayca herhangi bir stres ya da gecikme ve tüm hazırlıkları roomates olmadan kredi transferi ve banka hesabıma yatırılmasını kredinin az iki (2) gün içinde ilgili olarak yapılmıştır. Halkım Uzak ve yakın, bu büyük bir tanıklık değil mi? Bu şimdi kötü olanlar olduğu yerde hala iyi ve dürüst olanlar vardır inanmak beni yapar. Bu yüzden orada, gerçek ve hakiki bir kredi güvenli aşağıdaki e-posta adresi aracılığıyla FRANCIS JOHNSON KREDİ FİRMASI korporatif temasa memnun etmek isteyen yaptığımızdan tavsiye etmek istiyorum: (Corporativeloancompany@gmail.com), hep dua Tanrı Cennette o hayatımda yapmış iyi şeyler için onu kutsamak için. dolandırıcılık birçok çevrimiçi bir kredi kredi ararken kez daha, dikkatli olun! Hep insanlara söylediğim tek şey, bu kurumda bir kredi için başvuran, bir son derece iyi niyetle ve güven layık olması gerektiğidir.

  Allah korusun teşekkür ederiz

  imzalı
  Bayan Caro White

  YanıtlaSil
 111. Bir kredi satın almamda yardımcı olan Payday Financier PLC'nin Leroy Wolf'u takdir etmek istiyorum
    Sonradan stres atmadan borcumu aldım.
  Firmanın geri ödeme hüküm ve koşullarını kabul etmek.
    Mali yardıma muhtaç iseniz, onlarla e-posta yoluyla iletişime geçin. greenwellloans@yahoo.com

  YanıtlaSil
 112. ***************** BİRLİKTE KREDİ YATIRIM *****************


  İyi Günler Hepiniz Sayın Fred Holden, saygın, meşru ve akredite edilmiş bir şirket parası alacaklıyım. Biz bireylere% 3 oranında para ödüyoruz. Kötü bir borcunuz var mı ya da faturaları ödemek için paranız mı var? Size bu krediyi sunmaktan memnun olacağımızdan, güvenilir yararlanıcı yardımı yarattığımızı bildirmek için bu aracı kullanmak istiyoruz. Kredi kontrolü yok,% 100 garantili. Şirketimiz e-postası (unionloaninvestment@outlook.com).

  Başvuran, kredinin kendisine aktarıldıktan 6 ay sonra kredinin geri ödemesine başlayacaktır. Bu beklenen tarihe / periyotta krediyi geri ödeme başarısız olduğunda, başvuran aleyhine avukatımız tarafından derhal yasal işlemler yapılacaktır. Geri ödeme ile görüşemeyen Başvuru Sahibinin, yasal işlemler yapılmadan önce 1 ay daha ödemesiz süre verilir. Açıklamalar: Borçlu aşağıdakilerden birini sağlamalıdır: - Sürücü Belgesi, Uluslararası bir pasaport, ya da adını taşıyan geçerli bir Kimlik Kartı. Kredinizi kullanmaya başlayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir.

  AD SOYAD.........
  EV ADRESİ......
  CİNSİYET..........
  YAŞ..........
  MEDENİ HAL........
  ÜLKE ..........
  CEP NUMARASI .........
  OFİS NUMARASI .........
  BELİRTMEK, BİLDİRMEK..........
  AYLIK GELİR.........
  MESLEK.....
  DOĞUM TARİHİ.....
  TUTAR, KREDİYE GETİRİLDİ .........
  KREDİ SÜRESİ ......
  KREDİNİN AMACI .........
  EKLENEN KİMLİK KART ......

  BU YÜKÜMLÜLÜK AYRINTILARI GÖNDERİNE GÖNDERİN (unionloaninvestment@outlook.com).

  Saygılarımızla
  Fred Holden

  YanıtlaSil
 113. Merhaba,
  Bu, kamuoyuna, özel kredi borç veren Bay Daniel John'un mali yardıma ihtiyacı olan herkese finansal bir fırsat yarattığını bildirmek içindir. Bireylere, firmalara ve şirketlere açık ve anlaşılabilir hüküm ve koşullar altında% 2 faiz oranıyla kredi veririz. danieljohnhome@gmail.com adresinden size kredi koşul ve koşullarımızı verebilmemiz için bugün bizimle e-posta yoluyla iletişime geçin.

  YanıtlaSil
 114. Merhaba Bay / Bayan, Kredi dosyalarının reddedilmesi yoluyla bankaların mali açıdan zorluklarla başa çıkabilmek için başkaları için nakit kredilere ihtiyacınız var mı? İhtiyacınız olan miktarda bir kredi verebilen bireysel bir finansal uzmanım. Hayatı kolaylaştıran durum. Size yardımcı olabileceğim alanlar: EMAIL susanjamesloanfirml07gmail.com veya susanjamesloanfiml07@outlook.com veya Web sitesi: https: /susanjamesloanfirm.wixsite.com kredi görevlisi * Finansal * Konut Kredisi * Yatırım Kredileri * Borç konsolidasyonu * Akreditif * İkinci İpotek * Kredinin edinilmesi * Kişisel Krediler, Sıkışmış, kısıtlanmış bankanız ve bankalardan yararlanamıyorsunuz veya daha iyi bir projeniz var ve bir krediye ihtiyacınız var, finansman kötüye ya da faturaları ödemek için paraya ihtiyacınız var, para yatırmak için Işte. Bu nedenle, borç para almalısın, durumumu çok olumlu bulmam için bana ulaşmaktan çekinmeyin. Mali sorunlarınızı çözüyorum.

  YanıtlaSil
 115. Merhaba!

  Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Parayı takip edin ve hemen her türlü krediyi elde edin!

  1,000 TL'den 10,000,000,00 TL'ye
  * Amaç *% 3 faiz oranı
  * Seçim 1-20 yıl arasında öderler.
  * Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
  * Kredinin esnekliği.

  Yardım için lütfen bize yoluyla bizimle iletişime geçin.
  Whatsapp: +15189309882
  E-posta: creditfinancierhome@gmail.com

  İçtenlikle
  yönetim

  YanıtlaSil
 116. Merhaba,
  Bu, genel bir topluluğa, özel bir kredi verene Bayan Rose Badmus'un herhangi bir mali yardım için muhtaç bir kimseye finansal bir fırsat yarattığını bildirmek içindir. Bireylere, firmalara ve şirketlere sadece% 2 faiz oranı ile açık ve anlaşılır şartlar ve koşullar altında kredi veriyoruz. Bugün bize e-posta ile ulaşın, böylece size kredi koşullarımızı ve koşullarımızı aşağıdaki adresten verebiliriz: (roseofsharonfinance@gmail.com)

  YanıtlaSil
 117. Acil kredi teklifi

  Hayatınızı daha iyi hale getirecek bir kredi mi arıyorsunuz? Varsa lütfen bize ulaşın kiva_finance@outlook.com Aşağıdaki ayrıntıları kullanarak bizimle iletişime geçin ve devam edin.

  Ad Soyad:
  seks:
  Sosyal durum:
  Meslek:
  ülke:
  İletişim Adresi:
  Aylık gelir:
  Kredi gereklidir:
  Kredi Süresi:
  telefon numarası:
  Kredinin nedeni:

  YanıtlaSil
 118. Merhaba, Bugün hızlı bir kredi için Mehtap Bay Kredisi Firmasına (mehtapbay244@gmail.com) başvurun
  Acil kredi şirketi burada, $ 5000-100 milyon dolarlık kredi teklifi, şimdi borçlar ya da herhangi bir amaç için acil nakit ödemek gerekiyor, eğer biliyorsanız (bireysel, ticaret şirketi) bir kredi bize lütfen nazikçe temasa geçmek istiyor musunuz? Hemen e-posta isteyin :: mehtapbay244@gmail.com: Bugün bir kredi almak için en iyi yer, bize e-posta gönderin.

  Bay mütahit
  müdür
  +1929 200 9234
  Web sitesi: mehtapkredisi.wordpress.com

  YanıtlaSil
 119. Benim adım Joseph Scott. Amerika Birleşik Devletleri'nden. Bana bir kredi almam için yardımcı olan Bayan Jasmin noor'a teşekkür etmek istiyorum. Son üç aydır borçlarını halletmek için bir kredi arıyordum, sonunda Sir Ledford Dallas'la tanışana kadar herkes paramı aldatmaya çalıştı. Bana 375.000 USD'lik bir kredi verebildi. O da size yardımcı olabilir. Ayrıca diğer bazı meslektaşlarımı da bana yardımcı oldu. Herhangi bir maddi yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen şirketiyle e-posta yoluyla iletişime geçin: (jasminnoorloancompany@gmail.com) Size yardımcı olabileceğine inanıyorum. Bana yardım ettiği gibi yardım almak için onunla iletişime geçin. Aşağıda, okunaklı ve dürüst bir özel kredi vermeyi isteyenlere teşvik sözleri bulunmaktadır.

  YanıtlaSil
 120. Benim adım Joseph Scott. Amerika Birleşik Devletleri'nden. Bana bir kredi almam için yardımcı olan Bayan Jasmin noor'a teşekkür etmek istiyorum. Son üç aydır borçlarını halletmek için bir kredi arıyordum, sonunda Sir Ledford Dallas'la tanışana kadar herkes paramı aldatmaya çalıştı. Bana 375.000 USD'lik bir kredi verebildi. O da size yardımcı olabilir. Ayrıca diğer bazı meslektaşlarımı da bana yardımcı oldu. Herhangi bir maddi yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen şirketiyle e-posta yoluyla iletişime geçin: (jasminnoorloancompany@gmail.com) Size yardımcı olabileceğine inanıyorum. Bana yardım ettiği gibi yardım almak için onunla iletişime geçin. Aşağıda, okunaklı ve dürüst bir özel kredi vermeyi isteyenlere teşvik sözleri bulunmaktadır.

  YanıtlaSil

 121. Şu anda ilgilenen kişilere ve şirketlere kredi veriyoruz.
  Kötü kredi puanı yüzünden bankalar tarafından Kredi reddedildi mi veya siz
  Denedim ve başarısız olduysanız veya bir iş kurmanız gerekiyorsa da
  Mali açıdan aşağı, şimdi% 2 başvuruda bir Kredi için başvurun. Tüm başvuru
  loansfirmsector@gmail.com adresine yönlendirilsin

  YanıtlaSil
 122. We are Ireland based major/Direct providers of Fresh Cut BG, SBLC, POF, MTN, Bonds and CDs and this financial instruments are specifically for lease and sale.We are one of the leading Financial instrument providers with offices all over Europe.
  we always deliver on time and precision as Set forth in the agreement. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs, project financing, Credit line enhancement, Corporate Loans (Business Start-up Loans or Business Expansion Loans), Equipment Procurement Loans (Industrial Equipment, Air crafts, Ships, etc.) as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed, Our Terms and Conditions are reasonable.
  DESCRIPTION OF INSTRUMENTS:
  1. Instrument: Bank Guarantee (BG)/SBLC (Appendix A)
  2. Total Face Value: 10M MIN to 50B MAX USD or Euro
  3. Issuing Bank: HSBC, Deutsche Bank Frankfurt, UBS or any Top 25 .
  4. Age: One Year, One Day
  5. Leasing Price: 4+ 1%
  6. Sale Price: 32+2%
  7. Delivery by SWIFT .
  8. Payment: MT103-23
  9. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.
  If you have need for Corporate loans, International project funding, etc. or if you have a client that requires funding for his project or business, We are also affiliated with lenders who specialize on funding against financial instruments, such as BG, SBLC, POF or MTN, we fund 100% of the face value of the financial instrument.
  Inquiries from agents/ brokers/ intermediaries are also welcomed; do get back to us if you are interested in any of our services and for quality service.
  Name : Abban Kangan
  E-mail : abbankangan@gmail.com
  Skype id :abbankangan@gmail.com

  YanıtlaSil
 123. GÜVEN MORTGALARINI ALIN
  E-POSTA ADRESİ - [dporterwintrustmortgage@outlook.com]
  MERKEZ OFİS ------ Southwell Park Yolu California, ABD
  -------------------------------------------------- ---
  WIN-TRUST MORTGAGE'a hoşgeldiniz
  Dünyanın dört bir yanındaki bireylere krediler sunuyoruz.
  Kredi teklifimiz, kötü kredi ve
  Teminat olmadan, bir kredi teminatla.

  Alanından kredi sağlıyoruz
  1000 dolardan 90 milyon dolara. % 2 oranında.

  Bireylere çeşitli krediler veriyoruz ---

  Kişisel krediler
  Kredilerin yeniden finanse edilmesi
  Yatırımcı kredileri
  Otomobil kredileri
  Borç konsolidasyon kredileri
  İş Kredileri
  Uluslararası Krediler
  Borç kredisi


  SAYGILARIMIZLA
  RONALD FARIS
  E-POSTA ADRESİ ----- [dporterwintrustmortgage@outlook.com]
  GÜVEN MORTGALARINI ALIN

  YanıtlaSil
 124. Ashad Şirketinden Bir Krediyi Nasıl Güvenceye Vardım?

  Günün Herkesin İltifat Edilmesi !! Ben Avustralya'dan Raquel Melinda'yım, bu aracığı, Ashad Limited Şirketi'nden Sayın İrfan Özdemir Ashad'ın hayatımı nasıl dönüştürdüğümü kamuya açıklamak için kullandığım bir iş kredisi ararken, bir Arkadaşım Beni Ashad Limited Şirketi'ne tanıttı. İlk önce ona bankalar veya özel kredi şirketi ile kredi anlaşması yapmak istemediğimi söyledim; o zaman bana Şirketin gerçek olduğunu ve onlardan kredi aldığını söyledi. Gerçekten şüpheciydim ancak bir duruşma yaptım ve denedim, memnun oldum sevindim, 7 Mayıs 2017'de 18,000.00 dolarlık bir kredi aldım. Hakiki ve okur yazar bir kredi veya güvenilir herhangi bir mali yardıma ihtiyacı olan herkese tavsiyem Ve güvenilir olanlar onlarla e-posta yoluyla iletişime geçmelidir: companyofashad.tkr@gmail.com veya (companyofashad.tkr@gmail.com)
  Onlar her türlü kredi teklif ve onlar en iyi anlaşma, teşekkürler ve Tanrı sizi korusun, efendim Ashad.

  YanıtlaSil
 125. İyi günler,

  Benim adım Susan James, mutlu borçlanma link PLC'nin CEO'uyum. Elverişli bir yerde% 3 kredibilite kredisi verdiğimizden emin olmak isterim. Şimdi başvurunuzu gönderin. Şartlar ve koşullar geçerlidir, lütfen şirketin e-posta hesabı yoluyla şirket yöneticisine başvurun. (Happyloanlink@outlook.com)

  http://happyloanlink.yolasite.com/

  TEŞEKKÜR EDERİM!!!

  YanıtlaSil
 126. Batıdan bana borç para verdiklerinden ötürü teşekkür etmek istiyorum, bir arkadaşımın apexloans'tan nasıl bir kredi aldığına dair bir tanık buldum ve bir kredi başvurusu yaptım ve borcumu aldım. Bugün acil bir krediye ihtiyacınız varsa, İnternet dolandırıcılarının e-posta yoluyla yasal kredi başvurusunda bulunmalarını önleyin; apexloans@yahoo.com

  YanıtlaSil
 127. Iyi günler,

  Benim adim Susan James, mutlu borçlanma link PLC'nin CEO'uyum. Elverisli bir yerde% 3 kredibilite kredisi verdigimizden emin olmak isterim. Simdi basvurunuzu gönderin. Sartlar ve kosullar geçerlidir, lütfen sirketin e-posta hesabi yoluyla sirket yöneticisine basvurun. (Happyloanlink@outlook.com)

  http://happyloanlink.yolasite.com/

  TESEKKÜR EDERIM!!!

  YanıtlaSil
 128. Necesitas un préstamo? ¿Está interesado en obtener algún tipo de préstamo? ¿Está usted preocupado financieramente? Tienes una deuda que pagar Damos préstamos a cualquier parte del mundo. Nuestras tasas de interés sobre el préstamo son 2% anulado con una duración negociable, independientemente de su ubicación o estado de crédito. Para obtener un préstamo hoy estamos con nosotros a través de la dirección electrónica de la empresa Dirección en: sundayhenryloan444@gmail.com

  NOTA: Damos un mínimo de ($ 5,000 /?) Y un máximo de ($ 100,000,000 /?) E.T.C. Una solicitud de préstamo debe ser en dólares estadounidenses o euros, y cualquier otra moneda utilizada.

  Contacto: sundayhenryloan444@gmail.com: para su préstamo hoy,
  Préstamos de NJ para el fondo de las finanzas del negocio
  Domicilio social: 100, Austin, TX 78759.
  Directorios de correo electrónico: sundayhenryloan444@gmail.com

  YanıtlaSil

 129. Merhaba bugün nasılsın? Kredi başvurunuz varsa, STANDARD FİNANS ŞİRKETİ'nin size% 2 oranında yardımcı olması için şimdi burada 48 saatte hızlı kredi talebinde bulunacağınızı bilmenizi istersiniz, böylece Rüya krediniz tamamlanır. E-posta ile: standardfinance07@gmail.com. Whatsapp Numarası + 1 (631) 858 4522

  YanıtlaSil
 130. Yillik% 2 faizle kredi veriyoruz.
  Onay hizlidir; Kurulum ücreti ödemiyoruz, talep ettiginiz sey onayladigimiz. 40 milyon avroya kadar onay verebilir ve minimum 15.000.00 euroluk bir kredi olarak onaylayabiliriz; Hem ticari hem de kisisel krediler için basvuruda bulunabilirsiniz; Ticari krediler için 1 yillik ödemesiz dönem.
  Sorulariniz için bize bir e-posta gönderebilirsiniz: alexpeter718@gmail.com

  YanıtlaSil
 131. *% 3 faizli kredi oranı sunar
  * Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
  * Para garantisi
  * 1,000 TL'den 100,000,000 TL'ye kadar kredi teklifi

  İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

  İletişim Adresi:
  WhatsApp: +15184181390
  Doğrudan posta:
  creditfinancierhome@gmail.com

  YanıtlaSil
 132. Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen her çeşit kredi başvurusunda bulunun
  Ve acilen paranı al!

  Bize e-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

  * Randevu kredisinin miktarı 5.000 TL'den 10.000.000.00 TL'ye
  * Faiz oranı% 2
  * 1 ila 20 yıl arasında geri ödeme seçeneği.
  * Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
  * Kredi esneklik şart ve koşulları.
  Bugün mali yardım için bize e-posta gönder: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

  içtenlikle
  yönetim

  YanıtlaSil
 133. Merhaba, Bugün hızlı bir kredi için Mehtap Bay Loan Company'de (mehtapbay244@gmail.com) bizimle başvurun
  Acil kredi Alacaklı size, (bireysel, ticaret şirketi) bir kredi istemek biliyorsanız şimdi lütfen bizimle iletişime geçin, borçlar veya herhangi bir amaç için acil nakit ödemek zorunda, 5000-100 milyon dolarlık kredi teklifi vermek için burada mı? Şimdi e-posta isteyin :: mehtapbay244@gmail.com: Ödünç almak, bugün e-posta ile bize posta gönderebilmek için en iyi yer.

  Bay mütahit
  müdür
  +1929 200 9234
  Web sitesi: www.mehtapkredisi.wordpress.com

  YanıtlaSil
 134. Iyi haber: Saglikli misiniz ve böbrekinizi satma firsati buluyor musunuz, burada sans ve miktar verici basina 450.000 $ 'dur (killionkidneyhospital@gmail.com)
  Killion Hastanesi Böbrek Enstitüsü (KHKI), Rash Behari Caddesi, Kolkata, böbrek bakimi için en iyi tibbi merkezdir. Su anda gerçek böbrek bagislari ariyoruz. Gerçek bagisçilar lütfen hastanenin hastane doktoruyla iletisime geçmelidir. E-posta: killionkidneyhospital@gmail.com veya +19292009234 numarali telefonu arayin

  YanıtlaSil
 135. Batıdan bana borç para verdiklerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum, bir arkadaşımın apexloans'tan nasıl bir kredi aldığına dair bir tanık buldum ve bir kredi başvurusu yaptım ve borcumu aldım. Bugün acil bir krediye ihtiyacınız varsa, İnternet dolandırıcılarından kaçının yasal kredi için e-postayla başvurun; apexloans@yahoo.com

  YanıtlaSil
 136. Do you need a loan to clear your debts,for other financial purpose,then email Mr pero today via: peterpero60@gmail.com I got mine from them

  YanıtlaSil
 137. stres ve hizli onayi olmadan kisisel veya isletme kredisi ihtiyaciniz var mi? Eger öyleyse, lütfen bize ulasin (privateloaninvestment@hotmail.com)

  simdi bize ulasin. privateloaninvestment@hotmail.com

  YanıtlaSil
 138. Yardım için bugün kredi şirketinden Mrs mariza ile iletişime geçin.
  Mrs mariza ile e-posta yoluyla iletişime geçin: e-postayla cevap verin (marizaloanservice@gmail.com)

  Herkese merhaba, adım Bayan .Yeter karabağ çökel. Türkiyede yaşıyorum bugün mutlu bir kadın ve kendi durumumda ailemi fakir durumumdan kurtardığım herhangi bir borç verenin, kendisine borç arayan herkese danışacağım, bana ve aileme mutluluk verdi, 120.000.00TL'lik bir krediye ihtiyacım vardı üç çocuğu olan tek bir anneyim, hayatımı baştan başlatmak için 120.000.00TL'lik bir kredi ile bana yardım eden kadın kredisi borç vereninden düpedüz ve Tanrı'yı korkutan bir tanıştım, O bir ALLAH korkusu kadın, eğer krediye ihtiyacınız varsa ve borcunuzu geri ödeyecekseniz lütfen onunla temas kurun, ona Sayın Karabağ çökelin bahsettiğini söyleyin. Mrs mariza ile e-posta yoluyla iletişime geçin: e-postayla yanıtlayın (marizaloanservice@gmail.com) veya 587-774-2788'i arayın.

  YanıtlaSil
 139. Yardım için bugün kredi şirketinden Mrs mariza ile iletişime geçin.
  Mrs mariza ile e-posta yoluyla iletişime geçin: e-postayla cevap verin (marizaloanservice@gmail.com)

  Herkese merhaba, adım Bayan .Yeter karabağ çökel. Türkiyede yaşıyorum bugün mutlu bir kadın ve kendi durumumda ailemi fakir durumumdan kurtardığım herhangi bir borç verenin, kendisine borç arayan herkese danışacağım, bana ve aileme mutluluk verdi, 120.000.00TL'lik bir krediye ihtiyacım vardı üç çocuğu olan tek bir anneyim, hayatımı baştan başlatmak için 120.000.00TL'lik bir kredi ile bana yardım eden kadın kredisi borç vereninden düpedüz ve Tanrı'yı korkutan bir tanıştım, O bir ALLAH korkusu kadın, eğer krediye ihtiyacınız varsa ve borcunuzu geri ödeyecekseniz lütfen onunla temas kurun, ona Sayın Karabağ çökelin bahsettiğini söyleyin. Mrs mariza ile e-posta yoluyla iletişime geçin: e-postayla yanıtlayın (marizaloanservice@gmail.com) veya 587-774-2788'i arayın.

  YanıtlaSil
 140. Yardım için bugün kredi şirketinden Mrs mariza ile iletişime geçin.
  Mrs mariza ile e-posta yoluyla iletişime geçin: e-postayla cevap verin (marizaloanservice@gmail.com)

  Herkese merhaba, adım Bayan .Yeter karabağ çökel. Türkiyede yaşıyorum bugün mutlu bir kadın ve kendi durumumda ailemi fakir durumumdan kurtardığım herhangi bir borç verenin, kendisine borç arayan herkese danışacağım, bana ve aileme mutluluk verdi, 120.000.00TL'lik bir krediye ihtiyacım vardı üç çocuğu olan tek bir anneyim, hayatımı baştan başlatmak için 120.000.00TL'lik bir kredi ile bana yardım eden kadın kredisi borç vereninden düpedüz ve Tanrı'yı korkutan bir tanıştım, O bir ALLAH korkusu kadın, eğer krediye ihtiyacınız varsa ve borcunuzu geri ödeyecekseniz lütfen onunla temas kurun, ona Sayın Karabağ çökelin bahsettiğini söyleyin. Mrs mariza ile e-posta yoluyla iletişime geçin: e-postayla yanıtlayın (marizaloanservice@gmail.com) veya 587-774-2788'i arayın.

  YanıtlaSil
 141. JOHNSON LOAN COMPANY'e hoşgeldiniz Sizi arayabileceğim başka bir yol yok
  Ve bu nedenle sana bir mail olduđunu umarak posta gönderiyorum
  İş ilişkisi doğar. Aynı zamanda bunun için özür dilerim
  Bu postanın sizin için neden olabileceği rahatsızlık. Dikkatini çekmek istiyorum
  Aslında size belirli bir borç verebilirim:
  5000 Kıbrıs lirası 1,000,000'a kadar Kıbrıs lirası 10 yıldan (tartışılmak üzere)% 2 oranında iade edilebilir
  Yıllık faiz oranı, kredimizin herkese 3 iş günü sürebileceğini
  tanınan
  Müşteriler dünya çapında.
  Bir kredi açmalısınız, size yardımcı olabileceğim alanlara dikkat edin:
  * Finansman
  * Gayrimenkul kredileri
  * Yatırım kredileri
  * Otomatik hazır
  * Borç konsolidasyonu
  * Kredi limiti
  * İkinci ipotek
  * Kredinin edinilmesi
  * Kişisel krediler
  Bankaya yapışmışsın ve bankalardan hiçbirinin menfaati yok ya da
  daha iyisin
  Bir projeniz var ve finansman, kötü kredi veya para ihtiyacınız var
  Faturaları ödemek, işe yatırım yapmak için para.
  Yani bir krediye ihtiyacınız varsa, benimle iletişime geçmekten çekinmeyin
  Şartlarım hakkında daha fazla bilgi almak için. Ile doğrudan irtibat kurun
  Johnsonwilliamsloanfirm788@gmail.com adresinden bize mail atın

  YanıtlaSil
 142. Etrafınızda bir banka kredisi almak zor mu? ya da faturalarınızı ödemek için acil bir kredi mi arıyorsunuz? Biz de iş kurmak için kredi veriyoruz, daha sonra bugün ziyaret edip para kazanıyoruz .. uluslararası şirketler ve bireyler için kredi veriyoruz. Bugün bize ulaşın bilgi aşağıda vi email mortgageloanfirm1999@gmail.com Saygılarımızla, Gönderen: Mr Ethan Lucas


  YanıtlaSil
 143. Batıdan bana borç para verdiklerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum, bir arkadaşımın apexloans'tan nasıl bir kredi aldığına dair bir tanık buldum ve bir kredi başvurusu yaptım ve borcumu aldım. Bugün acil bir krediye ihtiyacınız varsa, İnternet dolandırıcılarından kaçının yasal kredi için e-postayla başvurun; apexloans@yahoo.com

  YanıtlaSil
 144. İyi günler herkes İsmim Inene silva Ben Letonya'lıyım Dün, bu şirketten gerçek bir kredi vereni bulmak için birilerini söylemeye ya da ona danışmaya geldim, çünkü dün bu şirketten dün 65.000 dolarlık borcumu aldım. Dolandırıcılıklardan kaçının, çünkü yaşamakta olan bir tanıkyım, onlara şu e-posta yoluyla ulaşın: bishopelijahloanfirm002@hotmail.com
  Whatsapp numarası: +2349035555247

  YanıtlaSil
 145. İŞİNİZİN YATIRILMASINA YA DA İYİ BEDELİNİZİ ÖDENEN BİR KREDİ İHTİYAÇ MİSİNİZ?

  Düşük bir faiz oranı ile kredi sunuyoruz
  1000 TL'den 10 milyon TL'ye kredi sağlıyoruz

  Size yardımcı olabilmemiz için lütfen e-postamızda bize geri dönün

  Evlenme sitemiz: http://maria-victoria-vargas-puyo.webnode.com

  ve adınız, ülkeniz, tutarı ve süresi ile bize ulaşın

  bizim e-postamız: bankplcglobalaccess2@gmail.com

  YanıtlaSil
 146. Projeler, yatırımlar, kişisel krediler, ticari krediler, konut kredileri, öğrenci kredileri, konsolidasyon kredileri ve çeşitli projeler için kredilere ihtiyacınız var mı? Bugün şirketimizden kredi almak isteyenlerin (ALLANLUCY6@GMAIL.COM) bize bugün başvurması ve kredi alması gerekiyor.

  YanıtlaSil
 147. Evet öyleyse e-postaniz varsa, herhangi bir nedenle bir krediye ihtiyaciniz var mi ericfinancee@gmail.com

  YanıtlaSil
 148. Bunu okuyan herkes için güzel günler,

  Benim adım Bay Bilal Berber. Bana bir kredi almam için yardımcı olan Bayan SUSAN JAMES'e teşekkür etmek istiyorum. Geçtiğimiz iki ay boyunca borçlarımı çözmek için bir kredi arıyordum, herkes kandırdım ve para toplamaya başladı. Sonunda Bayan SUSAN JAMES ile görüştüğümde bana 45.000 dolarlık bir kredi verebildi. Ayrıca sana da yardım edebilir. Ayrıca bazı diğer meslektaşlarımıza da yardım etmiştir. Herhangi bir maddi yardıma ihtiyacınız varsa, e-posta yoluyla firmasıyla iletişime geçin: susanjamesloanfirml07@gmail.com veya susanjamesloanfirml07@outlook.com veya Whats-app Numarası: +14848318427 veya Web Sitesi: https://susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer I o size yardımcı olabileceğine inanıyorum. Bana yardım ettiği gibi yardım almak için onunla iletişime geçin. Şefkatinizi bana doğru yayarak bunu yapacağımı bilmiyor ama bunu hepinizle paylaşmamın yanısıra dolandırıcılardan kurtulmam gerektiğini düşünüyorum, lütfen taklitçilere dikkat edin ve doğru kredi şirketiyle iletişime geçin. okunaklı ve dürüst bir kredi vermeyi isteyenlere teşvik sözleri vardır.

  YanıtlaSil
 149. Ben batıdan bana borç para verdiklerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum, bir arkadaşımın apexloans'tan nasıl bir kredi aldığına dair bir tanık buldum ve bir kredi başvurusu yaptım ve borcumu aldım. Bugün acil bir krediye ihtiyacınız varsa, internet dolandırıcılarından kaçının yasal kredi için e-posta yoluyla başvurun; apexloans@yahoo.com

  YanıtlaSil
 150. Merhaba millet Merhaba benim adım RamadHan daffa Ben Meksika'dan Ben bir online kredi arıyordum ve tüm almak scammers ama Bishop Elijah kredi şirketi denilen bu kredi şirketi bulduk ve çevrimiçi insanlar orada iyi eylemler hakkında tanıklık gördük denemeye karar verdiler. Tekrar mutlu olursam 85,000.00 peso bir kredi başvurusunda bulunmuştum ve kredi veren Bishop Elijah, 12 saat içinde borcumun banka hesabımda olacağını bana güvence verdi, bugün olduğu gibi Çalıştığım bankamın yazdığını gördüm hesabımda 85.000.00 peso'luk bazı fonlar olduğunu ve gerçek olduğundan Bishop İlya'ya teşekkür ediyorum, bu nedenle çevrimiçi bazı kredilere ihtiyacınız varsa lütfen çevrimiçi krediler sunan tek gerçek şirket olduğu için bu şirket için başvurduğumdan lütfen ripped off yapmayınız. . bize aşağıdaki adresten e-posta ile ulaşın: bishopelijahloanfirm002@hotmail.com
  whatsapp numarası: +2349035555247

  YanıtlaSil

 151. Herkese merhaba, Acilen kredi talebinde bulunuyorsanız şimdi MORIS LOAN COMPANY ile iletişime geçin, daha fazla bilgi için şirketimiz oranının% 1.50 olduğunu MUTLAKADIK MORISLOANCOMPANY1@GMAIL.COM Tamam.

  YanıtlaSil
 152. Merhaba,

            Krediye mi ihtiyacınız var? buraya geldiğinizde sorunlarınızı çözebilirsiniz. Ben Bayan Anna. Türkiye'den geçtiğimiz hafta Pazartesi günü faturalarımı ödemek için para arıyordum, bu yüzden farklı dolandırıcılıkların eline geçtim ve en iyi arkadaşım olan bayan için olmasaydım, farklı borç verenler tarafından dolandırıcılık yapıyordum, Mercy beni Bay'a tanıttı. Johnson Pablo (CEO) JOHNSON PABLO LOAN COMPANY, bana stres olmadan 40.000 tl kredi verdi. Öyleyse Türkiye'nin iyi insanları, onunla e-posta: johnsonpabloloancompany@gmail.com aracılığıyla iletişime geçebilirsin. Sana onu şirketine gönderdiğimi söylemeyi unutma.

  YanıtlaSil
 153. MEGA KREDİ ŞİRKETİ

  Böyle bir sebeple bir kredi veya finansmana ihtiyacınız var mı?
  as: Kişisel Kredi, İş Genişletme, İş Başlangıç, Eğitim,
  Borç Konsolidasyon, Zor Para Kredileri veya herhangi bir finansal tür
  yardım

  Bugün bizimle bize ulaşın (jeff.henderson27@yahoo.com)

  Sevgilerimle,
  Henderson,
  CEO.

  YanıtlaSil
 154. Merhaba,
  Borçlarınızı temizlemek için acilen kredi almanız gerekiyor mu yoksa bankalar ve diğer finansal kurumlar tarafından reddedildi mi? İşletmenizi geliştirmek için bir krediniz mi var? Konsolidasyon veya ipotek kredisine mi ihtiyacınız var? Şimdi ara ve biz son finansal problemler için buradayız.

  Bu Amenista Waran kredi şirketleri. azami $ 5000.00 USD $ 100.000.000.00 dolar.% 2'lik dağılım aralığı, uygun bir faiz oranı ile ilgilenen kişilere kredi sağlıyor.

  Kredilerimizin maksimum güvenliği birinci önceliğimizdir sigortalıdır.
  Yatırımcıların İHTİYACI var.

  Lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin:
  waranfinancialservice@gmail.com

  içtenlikle
  Amenista Waran
  Dünyanıza bir yol.

  YanıtlaSil
 155. acil olarak krediye ihtiyacınız var, sunduğumuz% 2 oranındaki her türlü krediyi sunuyoruz

  1. ticari krediler
  2. gayrimenkul kredileri
  3. konut kredileri
  4. kişisel krediler
  5. öğrenci kredileri

  Bugün e-posta yoluyla daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin: omegacreditcompany@gmail.com

  YanıtlaSil
 156. Bay West'e bana borç para verdiklerinden ötürü teşekkür etmek istiyorum, bir arkadaşımın apexloans'tan nasıl bir kredi aldığına dair bir tanık buldum ve bir kredi başvurusu yaptım ve borcumu aldım. Bugün acil bir krediye ihtiyacınız varsa, internet dolandırıcılarından kaçının yasal kredi için e-posta yoluyla başvurun; apexloans@yahoo.com

  YanıtlaSil
 157. HATIRLATMA HAKKINDA, faturalarımı nasıl ödeyeceğim hakkında

  Herkese merhaba,
  Ben ismim Ivan Carlos'um, bu tanıklığı yazıyorum, çünkü umut olmadığımı düşündüğümde ailem ve ailem için küresel yatırım yaptıklarından dolayı minnettarım ve ailemize tekrar kredi vererek tekrar canlandığımı söyledim. % 2'lik çok düşük bir faiz oranı. Borçlarımı son üç ayda çözmek için bir kredi arıyordum, biliyorum tümüyle söküp alıp parayı aldım, sonunda borç veren bir Tanrı bulana kadar. Asla gerçek kredi borç verenler internet üzerinde olduğunu düşünmemiştim ama orada bana çok fazla zaman harcamaksızın benim kredi verdi benim en büyük sürpriz için orada herhangi bir miktarda bir kredi arıyor orada bir e-posta Kredi firması tarafından tavsiye ederim email: investglobalfinace@gmail.com

  YanıtlaSil
 158. HATIRLATMA HAKKINDA, faturalarımı nasıl ödeyeceğim hakkında

  Herkese merhaba,
  Ben ismim Ivan Carlos'um, bu tanıklığı yazıyorum, çünkü umut olmadığımı düşündüğümde ailem ve ailem için küresel yatırım yaptıklarından dolayı minnettarım ve ailemize tekrar kredi vererek tekrar canlandığımı söyledim. % 2'lik çok düşük bir faiz oranı. Borçlarımı son üç ayda çözmek için bir kredi arıyordum, biliyorum tümüyle söküp alıp parayı aldım, sonunda borç veren bir Tanrı bulana kadar. Asla gerçek kredi borç verenler internet üzerinde olduğunu düşünmemiştim ama orada bana çok fazla zaman harcamaksızın benim kredi verdi benim en büyük sürpriz için orada herhangi bir miktarda bir kredi arıyor orada bir e-posta Kredi firması tarafından tavsiye ederim email: investmentglobalfinace@gmail.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir krediye ihtiyacın var mı?
   Mali yardıma mı ihtiyacınız var?
   Firmanızın, şirketinizin veya sektörünüzün mali yardıma ihtiyacı var mı?
   İşletmenizi başlatmak için finansmana ihtiyacınız var mı?
   İşletmenizi genişletmek için finansmana ihtiyacınız var mı?
   Kişisel krediye ihtiyacın var mı? E-posta: zenith.loanslimited8@gmail.com

   Sil
 159. Hızlı bir krediye mi ihtiyacınız var?
  İşletmeniz için finansmana mı ihtiyacınız var?
  Kişisel kullanım için acil nakit mi ihtiyacınız var?
  Herhangi bir nedenle ödünç almak mı gerekiyor?
  Yeni bir ev ister misin?

  Bize bugün ulaşın: FREEMANLOANFINANCE@GMAIL.COM
  www.freemanfinance.webs.com

  % 2 oranında kredi veren sertifikalı ve kayıtlı kredi verenler için şimdi sizden kredi alın. Başvurduğunuzda kredinizi almanızın garantili olduğu hizmetlerimiz hızlı ve çok güvenilir, krediler başvurudan sonra 30 dakika içinde onaylanıyor. Şimdi bize (FREEMANLOANFINANCE@GMAIL.COM) ulaşın ve bugün kredi alın.

  YanıtlaSil
 160. *% 3 faizli kredi oranı sunar
  * Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
  * Para için garanti

  İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

  İletişim Adresi:
  Whatsapp: +15184181390
  Doğrudan posta
  creditfinancierhome@gmail.com

  YanıtlaSil
 161. Herkese Merhaba, İsmim Ketesha Frank, Birleşik Devletler Alabama'lıyım, Bay JOHN WILLIAMS Kredi Şirketi'nden {(johnloanfirm2@gmail.com)} i nasıl başvurduğumu kanıtlamak için buradayım. Çeşitli kredilerden iki kez başvurdum. kredi veren iddia eden kredi verenler bu forumda, borç vermenin gerçek olduğunu düşündüm ve başvurdum ama bana bir arkadaşım beni Bay JOHN WILLIAMS Kredi Şirketi ile tanıştırana kadar borç vermedi. Arzum ve gerçekten söz vermiş olduğu gibi herhangi bir gecikme olmadan yaptım, şüphelerim var ama asla inanmak için el koymadım. Bay JOHN WILLIAMS'la tanışıncaya kadar, hala kredim konusunda gerçekten yardımcı olan ve hayatımı daha iyi hale getiren kadar, hala güvenilir kredi verenlerinin olduğunu düşünmemiştim. Orada hala çok iyi kredi verenin olduğunu biliyorum, fakat Bay JOHN WILLIAMS Kredi Şirketini, onun bakımını ve anlayışını denemenizi tavsiye ederim. Acilen bir krediye ihtiyaç duyup duymadığınızı veya projeleriniz için fon istemeyi düşünmüyorsanız, Mr JOHN WILLIAMS Kredi Şirketi ile e-posta adresini (johnloanfirm2@gmail.com) temasa geçmekten çekinmeyin.

  YanıtlaSil
 162. Merhaba, Herkese merhaba, bu tanıklığı yazıyorum çünkü Mr chill'in benim ve ailem için çok minnettar olduğumu, umut gelmediğini düşündüğümde ailenin bize tekrar çok düşük bir faiz oranında borç vererek tekrar hayatta hissettirdiğini % 3. Son üç aydır borçlarımı çözmek için bir kredi arıyordum, tümüyle aldattığım ve bir banka lehim gönderen Tanrı ile tanışana kadar paramı aldı. İnternette halen gerçek kredi imtiyazlı olduğunu düşünmemiştim ama benim için büyük sürprizim var, çok zaman harcamaksızın borcumu aldım ,,,, Yani sen işadamı mı kadınsın? Kendi işini başlatmak için para gerekiyor mu? Borcunuzu ödemek veya faturalarınızı ödemek ya da güzel bir iş kurmak için borç almaya ihtiyacınız var mı? Projenizi finanse etmek için para gerekiyor mu? hızlı bir şekilde ve kolay bir kredi için, hızlı bir şekilde e-posta ile gönderin, chillwellfinancialhome @ gmail.com, .....

  YanıtlaSil
 163. Ben batıdan bana borç para verdiklerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum, bir arkadaşımın apexloans'tan nasıl bir kredi aldığına dair bir tanık buldum ve bir kredi başvurusu yaptım ve borcumu aldım. Bugün acil bir krediye ihtiyacınız varsa, internet dolandırıcılarından kaçının yasal kredi için e-posta yoluyla başvurun; apexloans@yahoo.com

  YanıtlaSil
 164. Jak uzyskałem pożądaną kwotę pożyczki z wiarygodnej firmy pożyczkowej (petersonworldloans@outlook.com)

  Witam wszystkich, Nazywam się Rebecca Wendy, z Niemiec, jestem tutaj, aby zeznawać, jak dostałem pożyczkę od firmy James Peterson World Loan z adresem email petersonworldloans@outlook.com po zastosowaniu Dwukrotnie z różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami tu na tym forum, myślałem, że ich pożyczanie było prawdziwe i zastosowałam, ale nigdy nie dałem mi pożyczki, dopóki przyjaciel mnie nie przedstawiłby pana James Peterson World Loans Company, który obiecał mi pomóc z pożyczką mojego pragnienia i tak naprawdę jak obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości z powodu moich wcześniejszych doświadczeń, ale nigdy nie uwierzyłem. Nigdy nie sądziłem, że nadal są wiarygodne kredytodawcy pożyczki, dopóki nie spotkałem pana James Peterson, który naprawdę pomógł mi pożyczki i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż istnieje wiele dobrych kredytodawców, ale chciałbym doradzić, że szukasz wiarygodnego kredytodawcy pożyczkodawcy, aby skontaktować się z James Peterson World Loans Company, dbają o ich zrozumienie. nie wiem, czy potrzebujesz pilnej pożyczki lub chcesz finansowania projektów, więc skontaktuj się z James Peterson World Loans Company dziś z adresem e-mail petersonworldloans@outlook.com.
  Niech Bóg Was błogosławi.

  YanıtlaSil
 165. *% 3 faizli kredi oranı sunar
  * Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
  * Para için garanti

  İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

  İletişim Adresi:
  Whatsapp: +15184181390
  Doğrudan posta
  creditfinancierhome@gmail.com

  YanıtlaSil
 166. Benim adım Kattie Javier, 34 yaşındayım, hepinizi nihayet bana Mrs SUSAN JAMES adında gerçekten ve hakiki bir kredi veren {susanjamesloanfirml07@gmail.com} 'e yönlendiren efendiden haberi paylaşmak istiyorum. diğer sahte kredi verenler tarafından aldatılmıştım, umutsuz davrandım ve geldiğinde kiminle güveneceğimi bilmiyordum ve yüzüme büyük bir sürpriz yaparak büyük bir gülümsemeyle koydum. Herkesin de bir aldatmaca kurbanı olması, daha fazla rahatsın etmene gerek yok çünkü sana iyi haber getiren ve güvenebileceğiniz tek borç vereniyim, şimdi şu adresten onunla iletişime geçin: susanjamesloanfirml007@outlook.com veya Websitesi: https: // susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer. Bana bir kez daha 42.000.00 USD kredi veren Bayan SUSAN JAMES sayesinde.

  YanıtlaSil
 167. Merhaba, meşru ve güvenilir bir şirketten bugün hızlı bir şekilde onay almak için acil bir kredi başvurmamız gerekiyor, biz veriyoruz.
  * Emlak / İpotek Kredileri
  * Konut Geliştirme Kredileri
  * Otomobil / Tıbbi / Öğrenci Kredileri
  * Borç Konsolidasyon Kredileri
  * İşletme Kredileri / Bireysel Krediler.
  Kötü krediniz olan kişiler için, özellikle bir ev kredisi için önceden onaylı hale getirilmeye nasıl bakıldığında kullandığınız krediler.
  Bize bir kredi almak için bugün bizimle iletişime geçin: elvisclintonloancompany1914@gmail.com / whatsapp: +12676523553

  YanıtlaSil
 168. Benim adım Kattie Javier, 34 yaşındayım, hepinizi nihayet bana Mrs SUSAN JAMES adında gerçekten ve hakiki bir kredi veren {susanjamesloanfirml07@gmail.com} 'e yönlendiren efendiden haberi paylaşmak istiyorum. diğer sahte kredi verenler tarafından aldatılmıştım, umutsuz davrandım ve geldiğinde kiminle güveneceğimi bilmiyordum ve yüzüme büyük bir sürpriz yaparak büyük bir gülümsemeyle koydum. Herkesin de bir aldatmaca kurbanı olması, daha fazla rahatsın etmene gerek yok çünkü sana iyi haber getiren ve güvenebileceğiniz tek borç vereniyim, şimdi şu adresten onunla iletişime geçin: susanjamesloanfirml007@outlook.com veya Websitesi: https: // susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer. Bana bir kez daha 42.000.00 USD kredi veren Bayan SUSAN JAMES sayesinde.

  YanıtlaSil
 169. *% 3 faizli kredi oranı sunar
  * Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
  * Para için garanti

  İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

  İletişim Adresi:
  Whatsapp: +15184181390
  Doğrudan posta
  creditfinancierhome@gmail.com

  YanıtlaSil
 170. Merhaba,

  Emial: (addisonfinancialorporation@gmail.com)

  Finansal ihtiyaçlarınızı gidermek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? 5.000.00 - 10.000.000,00 arasında değişen bir krediyi sunuyoruz,% 100 garantili, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik, (Euro, Pound ve Dolar, Türk Lirası ve çok daha fazla para birimi) Tüm kredilere uygulanan faiz oranı (% 2) bize geri dönmek isterseniz.

  E-posta: addisonfinancialorporation@gmail.com

  Ahmet Bülent Akbaş Kredi Şirketi.

  YanıtlaSil
 171. İş teklifinizi veya genişlemenizi veya işletme kredinizi başlatmak için büyük bir sermayeye ihtiyacınız var mı? Umudunu kaybettin mi, dışarıda bir çıkış yolu olmadığını mı düşünüyorsun, mali yükleriniz hala sürüyor mu? Krediler ve ipotek aramaktan bıktınız mı, reddedildi mi? Bankalar ve diğer finansal kuruluşlar, düşük faizli gerçek kişiler ve tüzel kişiler için herhangi bir kredi imkânı sunarken, bir kredi almak istiyorsanız lütfen bize ulaşın, söz veriyoruz Şimdiye dek en iyi hizmeti sunuyorlar.Sadece bir şans verin. Collaterall olmadan ve bankayı kontrol etmeden acil kredilere ihtiyacınız var mı? faturalarını ödemek için bir krediye ihtiyacınız varsa. diğer şirketler tarafından yerleştirildi. Ben güvenilir ve güvenilir teklif acil krediyim, çok düşük faizle kredi veririm. Hizmetlerimizi 24 saat bankamızda kötü sonuçlar doğuruyoruz ve nereden ödünç alacağımı bilmiyorum, lütfen yardım için bizimle iletişime geçin. Mali sorunlarla gelip yardıma gideceğim tutar ......... .. mesleği ....... adresine geri döneceğim. Süre ..... ve e-postanız. E-posta: alenxanderwalkerloanfirm@outlook.com

  YanıtlaSil
 172. Hızlı bir krediye ihtiyacınız var mı? 48 saat içinde kredi almanıza yardımcı olabilirim. E-Posta: bishopf21loan@gmail.com

  800 milyon avroya kadar en az 5000 avroluk bir kredi veriyorum.
  Farklı kredi türleri öneriyorum. Ne tür bir krediye ihtiyacın var?

  (1) işletme kredisi --- mağaza sahipleri, perakendeciler ve toptancılar için

  (2) Büyük İşletme Kredileri --- LLC ve Sanayi İçin

  (3) İpotek kredileri --- bir ev satın almak veya evini yenilemek

  (4) Tarım kredisi --- Çiftlik sahipleri için kredi

  (5) Otomatik kredi --- Araç kredisi

  (6) Sağlık kredisi --- tıbbi işlemler için

  (7) Borç Konsolidasyon Kredisi --- eski borcunu ödemek için

  (8.) kişisel krediler --- kişisel ihtiyaçlar için krediler

  Sana bir kredi borcumu vereceğim. E-Posta: bishopf21loan@gmail.com

  YanıtlaSil
 173. Merhaba!

  Bir nakit kredi finansmanı yapabilmenizi sağlayan finansal uzmanlardan oluşan bir şirketiz, ihtiyaç duyduğunuz bir miktardır ve çeşitli ekonomik faaliyetlerini gerçekleştiren koşullarla birlikte. 1.000.000,00% her çeşit krediyi 1.000.000,00% 3 faizle sunuyoruz ve bankanızın iyi izini sürüyoruz file.via e-posta: alexpeter718@gmail.com veya web sitemizi ziyaret edin: https://alexpeter718.wixsite.com/alexanderfinancial

  YanıtlaSil
 174. İşletme kredisi mi arıyorsunuz? Kişisel krediler, konut kredileri, otomobil kredileri, öğrenci kredileri, borç konsolidasyon kredileri, teminatsız krediler, girişim sermayesi vb. Veya bir bankadan veya finansal kuruluştan herhangi bir nedenle kredi reddedildi. Bizler özel kredi vericisiyiz, düşük faiz oranlı işyerleri ve bireylere kredi veriyoruz ve ekonomik, cazip% 2 Kredi ile ilgileniyorsanız? Bugün (kelvinkentloanfirm83@gmail.com) ile iletişim kurun ve bugün bir kredi alın. Acilen bir krediye veya başka mali yardıma mı ihtiyacınız var? Şu anda üzerinden% 2'lik (2%) faizli e-postaya her tür kredi teklif ediyoruz: kelvinkentloanfirm83@gmail.com. Aşağıdaki bilgiler: tam adı, doğum :: Ülke: Meslek: Kredi Miktarı: Kredi Süresi: Amaç: aylık gelir: gönderildi. (Kelvinkentloanfirm83@gmail.com)

  YanıtlaSil
 175. Benim adım Irrua Uzman Hastanesinin Dr Wilson Jones'u, organ cerrahisinde uzmanım ve satmak isteyen insan organıyım. Böbrekinizi satmak ilginizi çekiyorsa Lütfen bize geri dönmekten çekinmeyin, böylece devam edebiliriz. Aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçin

  E-posta Adresi: irruaspecialisthospital@gmail.com

  YanıtlaSil
 176. Merhaba!

  Bir nakit kredi finansmanı yapabilmenizi sağlayan finansal uzmanlardan oluşan bir şirketiz, ihtiyaç duyduğunuz bir miktardır ve çeşitli ekonomik faaliyetlerini gerçekleştiren koşullarla birlikte. 1.000.000,00% her çeşit krediyi 1.000.000,00% 3 faizle sunuyoruz ve bankanızın iyi izini sürüyoruz file.via e-posta: alexpeter718@gmail.com veya web sitemizi ziyaret edin: https://alexpeter718.wixsite.com/alexanderfinancial

  YanıtlaSil
 177. Günaydın sabah tanıklığım
    Benim adım Natasha Clifford. Florida'da yaşıyorum ve bugün mutlu bir kadın mıyım? kendime kötü durumumdan ailemi kurtaran her borç veren kişiye, kendisine borç arayan herkese danışacağım, bana ve ailenize mutluluk verdi; 100.000 dolarlık kredi Ben hayatımla aynıydı, çünkü ben 3 çocuğu olan tek bir ebeveyim. Tanrı korku adamı borç veren biriyle tanıştım, ona bir Tanrı olmasına yardım etmek için 100.000 dolar borç verdim. krediye ihtiyaç duyarsanız ve geri ödeyeceğiniz kredileri kendisine başvurduğunuz Martha Hunga olduğunu söylemek için ona başvurun. Bay Muhammed Momohsani'ye e-posta ile; (sicogifinancialsector1234@gmail.com) Tanrı, Bay Muhammed Momohsani bağını hayatıma ve aileme mutluluk getirmek için kutsasın.

  YanıtlaSil
 178. Merhaba,

  Emial: (addisonfinancialorporation@gmail.com)

  Finansal ihtiyaçlarınızı gidermek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? 5.000.00 - 10.000.000,00 arasında değişen bir krediyi sunuyoruz,% 100 garantili, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik, (Euro, Pound ve Dolar, Türk Lirası ve çok daha fazla para birimi) Tüm kredilere uygulanan faiz oranı (% 2) bize geri dönmek isterseniz.

  E-posta: addisonfinancialorporation@gmail.com
  addison finacia Kredi Şirketi.

  YanıtlaSil
 179. Herkese merhaba!
  Ben şu anda Türkiye'de yaşayan Maria Waves'im, şu anda dört çocuğa sahip bir dulum ve HAZIRAN'da maddi duruma kapıldım ve faturalarımı ödemek ve yeniden finanse etmek zorundaydım. Çeşitli kredi firmalarından hem özel hem kurumsal hem de başarı ile asla kredi aramadım ve çoğu banka kredimi reddetti. Ama Allah'ın elinde olduğu gibi, bir Tanrı Adaması tarafından bir Kooperatif Koşusu getirildi, bana 850.000 euroluk bir kredi veren özel bir kredi vereni ve bugün bir işyeri sahibiydim ve şu anda çocuklar iyi çalışıyor. teminat, kredi kontrolü yok, sadece% 3 faiz oranı ve daha iyi geri ödeme planları ve zamanlaması bulunan bir ortak imzalayan bir kredi temin etmek için herhangi bir firma ile temasa geçmelisiniz, lütfen Bay Dante Paola ile e-posta yoluyla iletişime geçin: dantecooperativehelp@hotmail.com O doesn Bunu yapacağımı bilmiyorum ama şimdi çok mutluyum ve insanlara onun hakkında daha fazla bilgi vermeye karar verdim, ayrıca Tanrı'nın onu daha çok kutsasın istiyor. Onunla e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz: dantecooperativehelp@hotmail.com


  Maria Wave

  YanıtlaSil
 180. Eger çok hakiki kredi ariyorsunuz? Iyi haber burada! ! ! Biz 5 $ 000.00 dan yillik% 2 faiz orani 30 $, 000, 000.00 arasinda degisen krediler sunuyoruz. is gelistirme için krediler e-posta yoluyla, verimli, hizli ve dinamik iletisim güvenilir, bizi güvenilir sertifikali: Morisloancompany1@gmail.com
  Web sitesi: http: //morisloancompany6.wix.com/morisloancompany
  Tesekkürler,
  MORIS FRED

  YanıtlaSil
 181. Nasıl Güvenilir Kredi Şirketinden bir kredi aldım (petersonworldloans@outlook.com)

  Merhaba millet, İsmim Rebecca Wendy, Amerika Birleşik Devletleri'nden buradayım, ödülümü, Bay Peterson World Loans Company'den {(petersonworldloans@outlook.com)} nasıl kazandığımı paylaşmak için buradayım. İki defa başvurdum. Bu forumda kredi verenler olduğunu iddia eden çeşitli kredi kredileri, borç vermenin gerçek olduğunu ve başvurduğumda bana bir arkadaşımla beni James Peterson World Loans Company'le tanıştırana kadar borç vermediler; arzumun bir kredisi oldu ve gerçekten herhangi bir gecikme olmaksızın vaat ettiği gibi yaptı, şüphelerim var ama asla inanmak için elimden gelmedim. Kredi ile gerçekten bana yardım eden ve hayatımı daha iyi hale getiren Bay James Peterson'la tanışıncaya kadar hala güvenilir kredi verenlerinin olduğunu düşünmemiştim. Orada iyi kalpli hala çok iyi kredi verenin olduğunu biliyorum ama orada Sayın James Peterson World Loans Company ile temasa geçmek için çabuk ve güvenilir bir borç verme arıyor, onun bakmakta ve anlayışını öneriyorum. acil bir krediye ihtiyaç duyup duymadığınızı veya projeleriniz için finansman isteyip istemediğinizi bilmiyorum. Bugün, Bay James Peterson World Loans Company ile temasa geçmekten çekinmeyin. onun e-posta adresi (petersonworldloans@outlook.com)
  Teşekkürler ve Tanrı sizi korusun.

  YanıtlaSil
 182. Merhaba

      Mali ihtiyaçlarınızı çözmek için acilen bir krediye ihtiyacınız var mı? 2.000.00 - 50.000.000.00 arasında değişen kredileri sunuyoruz, kredi kontrolümüz olmadan güvenilir, güçlü, hızlı ve dinamik ve bu transfer döneminde% 100 dış kredilere garanti sunuyoruz.

      Ayrıca, tüm krediler için% 3 faiz oranı ile tüm para birimi cinsinden bir kredi de vermiş bulunmaktayız .... İlgileniyorsanız, bu e-postayla bize geri dönün.

  Lütfen ilgilendiğinizde, bize easyloanfirm2020@gmail.com üzerinden ulaşın.


  Saygılarımızla,
  Bay Derek Douglas
  easyloanfirm2020@gmail.com

  YanıtlaSil
 183. erhaba!

  Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Mali sorunlarınızı geçmişe bırakmak için buradayız artık ara. Mali yardıma ihtiyacı olan, faturalarını ödemek için, işine yatırım yapmak için kötü bir krediye ya da muhtaç olan şirketlere ve bireylere kredi veriyoruz.

  Her çeşit kredi için şimdi başvurun ve acilen edinin!

  * Randevuların kredi tutarı € 1.000 - - € 10.000.000.00 arasındadır
  * Faiz oranı% 3
  * 1 ila 30 yıl arasında bir geri ödeme seçin.
  * Aylık ve yıllık geri ödeme planı arasında seçim yapın.
  * Şartların ve koşulların kredi esnekliği.

  Tüm bu planlar ve daha fazlası, lütfen bizimle iletişime geçin.

  Adı: Bay Mark Anderson
  E-posta: andersonloanhome@gmail.com
  İletişim numarası: +14075429230

  içtenlikle
  yönetim

  YanıtlaSil
 184. Sayin Bay / Bayan

  Eger kredi ve borçlarini ödemek için para istiyor musunuz?
  Eger Kendi isini kurmak için para ariyorsunuz?
  Eger bir kredi büyük projeleri Thuc istiyor musunuz?
  E-posta yoluyla, daha fazla bilgi için simdi bize ulasin:
  loansservices.a2017@yandex.com

  YanıtlaSil
 185. Bir kredi sirketinde çalisiyorum ve su anda veriyorlar
    % 3'lük uygun bir faiz orani ile satti. Eger sen
    ilgileniyorsaniz, simdi bana e-posta yoluyla geri dönün;
  mmr_loanworld@yahoo.co.uk

  YanıtlaSil
 186. Merhaba!!!

  Mali yardıma mı ihtiyacınız var?

  * $1000 - $10,000,000 aralığında
  * 3% faiz oranı
  * Uygun fiyatlı kredi geri ödeme planları

  Her türlü krediyi şu adresten e-postayla almak için lütfen bizimle iletişime geçin: universalfunds1@hotmail.com

  İçtenlikle
  Selamlar.

  YanıtlaSil
 187. Merhaba, benim adım Clinton Barkley ve bir süre boş ATM'den bir şeyler duydum ve şüphelerim yüzünden hiç dikkat etmedim. Bir gün, MAX adında bir bilgisayar korsanı keşfedene kadar. Boş ATM Kartı sipariş ettim. Rasgele para çekme işlemleri için programlanmış bir kart olduğunu ve bunun her türlü ücretsiz çevrimiçi alışveriş için kullanılabileceğini söylediler. Şok edici ve hala şüphelerim var. Daha sonra bir makale yazıp bir kart talep ettim ve şartlar ve koşulları kabul ettim. Kartımı aldım ve dört günün sonunda ve en yakın ATM makinesinde denedim, en büyük sürprizimle sihir gibi çalıştı. 3000 doları alabilirim. Bence mali istikrar arayanlar yararlanabilir. boş ATM hayatımı değiştirdi ve hayatlarını değiştireceklerini düşünüyorum. onlara ulaşabilirsin (atmcardservice43 @ gmail. com)

  YanıtlaSil
 188. Düşük faizli krediye ihtiyacınız var mı? Bireylere ve şirketlere finansal krediler sunuyoruz. Şu anda piyasada mevcuttur: yatırım kredileri, kişisel krediler, ipotek kredileri, inşaat kredileri ve ticari krediler. Bu, bir kredi başvurusunda bulunmak ve aylık ödemelerde altı ay harcamak isteyenler için bir fırsattır.

  Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin:

  WhatsApp: 00966552103678

  E-posta: classicglobalfinancelimited@gmail.com

  YanıtlaSil
 189. addisonfinancialorporation@gmail.com
  Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen hemen her tür kredi başvurusunu bulun ve
  acilen para! Bize e-posta ile gönderin: (addisonfinancialorporation@gmail.com) * Randevu tutarı 500.000 $ - 50.000.000.00 $ * Faiz oranı% 2 * 1 ila 20 yıl arasında geri ödeme seçeneği. * Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın. * Kredi esneklik şart ve koşulları. Mali yardım için bugün e-posta ile bize e-posta gönder: addisonfinancialorporation@gmail.com)

  YanıtlaSil
 190. Krediye ihtiyacın var mı?
  flora lehtarları her bireye ve şirketlere yıllık% 3 faiz oranı ile kredi verirler. Daha fazla bilgi için İletişim E-postası: (floralenders001@gmail.com) başkalarına şirket hakkında bilgi vermemize yardımcı olur .. call veya whatsapp +2349075411961

  YanıtlaSil
 191. Finansmana ihtiyacınız var mı? İş veya Kişisel Krediye ihtiyacınız var mı? Ister misin şirketinizi yeniden finanse etmek mi? Firmamız yardımcı olmak için burada. Için kredi veriyoruz 3% faiz oranındaki herhangi bir şahıs ve şirket. Şimdi bize cevap verin: Daha fazla bilgi için johnlisaloncompany2003@gmail.com.

  Kısa sürede email.johnlisaloncompany2003@gmail.com aracılığıyla duymak isterim

  YanıtlaSil
 192. Bir krediye ihtiyacın var mı? Bireysel Krediler? İşletme Kredileri? Mortgage kredileri?
  Tarımsal Finansman, Proje Finansmanı ve Yatırım Fonu?
  Biz% 3 faiz oranında kredi veriyoruz! İletişim E-posta
  markrichardloanservice@gmail.com

  YanıtlaSil

Sorunuza ve yorumunuza en kısa zamanda yanıt verilecektir... Admin